.

Augernis Polimer Kil Araçları, 28 pcs Modelleme Kil Heykel alet takımı için Çömlek Heykel, süsleyen Araçları Topu Styluses için Kaya Boyama Kek Fondan Dekorasyon

Augernis Polimer Kil Araçları, 28 pcs Modelleme Kil Heykel alet takımı için Çömlek Heykel, süsleyen Araçları Topu Styluses için Kaya

₺ 80.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Complete 28pcs】Contain en modelleme kil araçları, yapmak için büyük noktalar,kil heykel, kabartma, şeker-zanaat, çivi sanat vb. 【Benzersiz Tasarım】 Çift Uçlu Tasarım, herhangi bir detay heykel işleyebilir.Farklı yaratıcı etki için çeşitli zanaat projeleri ihtiyacınızı karşılayın. 【Yüksek Kalite】 Top, dayanıklı ve sağlam paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Parke kolu, kavrama kolay, kullanımı rahat. 【Boyutlar】 Uzunluk between4. 7-6.4 inç, taşıması kolay.Yeni başlayanlar ve Uzmanlar için uygundur. 【Mükemmel Hediye】 Polimer kil ve oyma sanat projeleri için harika bir araç,çocuklar için mükemmel bir hediye.Uygulama : Ahşap Süsleme Araçları : Nokta yapmak, kayalara boyamak veya yumuşak metal veya kağıda kabartma yapmak için idealdir.Plastik modelleme Araçları : Kek, fondan kalıbı, fırfır yaprakları ve yaprakları için de uygun kabartma yapın.Kauçuk Uçlu Kalemler : Parmak izlerini ve lekeleri kil yüzeyinden karıştırmak, şekillendirmek ve kolayca çıkarmak için.Kil Heykel Araçları : Farklı alet şekilleri sağlar.Kazıma, yumuşatma, şekillendirme, heykel vb.Için kullanılır.Top Kalemi Araçları : Kil yüzeyinde nokta ve çukur oluşturmak, noktaları taç yaprağı şekillerine haplamak, tırnakları süslemek, vücut sanatı, bebek kili.Şartname : Boyutları : 4.7-6.4 inç.Malzemeler : Paslanmaz çelik, Ahşap, Silikon Kauçuk, Plastik.Özellikler : Renk şekillendirme, harmanlama, çizim, ince detaylandırma, nokta yapma, kildeki dikişleri karıştırma, kayalara boyama ve kağıt çiçekler yapmak için tam çeşitli alet setleri kullanılır.Sanat zanaat projeleri, el sanatları oyma, kabartma, şeker zanaat, kek fondan dekorasyon ve çivi sanat vb birçok türde için uygundur.Paket içeriği : 5 X Ahşap Süsleyen Araçları 5 X Kauçuk Uçlu Kalemler 4 X Topu Stylus Aracı 4 X Plastik Modelleme Araçları 10 X Kil Heykel Araçları Dikkat : Lütfen temiz ve kuru topları kullandıktan sonra paslanmasını metal topları önlemek için.Bu araçlar bir yetişkinin gözetiminde kullanılmalıdır.

Mülkleri için

Boyutlular:
4.7-6.4 inç.
Malzemeler:
paslanmaz çelik, Odun, Silikon Kauçuk, Plastik.
Özellikler:
Renk şekillendirme, harmanlama, çizim, ince detaylandırma, nokta yapma, kildeki dikişleri karıştırma, kayaların üzerine boyama ve kağıt çiçekler yapmak için tam çeşitli alet setleri kullanılır. :
Sanat zanaat projeleri, el sanatları oyma, kabartma, şeker zanaat, kek fondan dekorasyon ve çivi sanat vb birçok türde için uygundur. :
Paket içeriği:
5 X Ahşap Süsleyen Araçları :
5 X Kauçuk Uçlu Kalemler :
4 X Topu Stylus Aracı :
4 X Plastik Modelleme Araçları :
10 X Kil Heykel Araçları :
Dikkat:
Kullandıktan sonra metal topların paslanmasını önlemek için lütfen topları temizleyin ve kurulayın. :
Bu araçlar bir yetişkinin gözetiminde kullanılmalıdır. :