.

LogOX WoodOX Sling - Dünyanın En Ergonomik Yakacak Odun, Çıra ve Kütük Taşıyıcısı-Vermont'ta Tasarlandı ve ABD'de Üretildi (Patentli)

LogOX WoodOX Sling - Dünyanın En Ergonomik Yakacak Odun, Çıra ve Kütük Taşıyıcısı-Vermont'ta Tasarlandı ve ABD'de Üretildi (Patentli)

₺ 239.85

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

KAPSAMA : . 18oz Doğal Pamuklu Kanvas. ✔ ÜSTÜN ERGONOMİK tasarım-Yakacak odunu içeride taşırken elle, taşıma çantasından veya çantadan daha iyi denge, duruş ve ağırlık dağılımı için.Bu benzersiz çapraz gövde kayışı tasarımı, ağırlığı bir messenger çanta gibi üst vücudunuza eşit olarak dağıtır ve dengeler, sırtınızda, kolunuzda ve omzunuzda çok daha az zorlanmaya neden olurken, aynı zamanda daha kolay yükleme, boşaltma ve hareketi kolaylaştırır. ✔ YÜKLENMESİ VE BOŞALTILMASI BASİT-Tipik yakacak odun taşıma torbaları, yerden doldurmak ve boşaltmak için çok fazla eğilme gerektirir.Wood OX Sapan, yakacak odunu doğrudan yığınınızdan çıkarmanıza, kolunuzun altındaki sapanınıza yerleştirmenize ve dik dururken boşaltmanıza olanak tanır. ✔ AÇMA TEHLİKESİNİ AZALTIR-Yakacak odun, yürürken bacaklarınıza ve ev eşyalarınıza çarpan ahşapla dolu bir torbaya sahip olmak yerine kolunuzun altına güvenli bir şekilde oturur.Wood OX Askı, ağırlık merkezinizi dengelemeye yardımcı olur ve düşük profilli kol altı tasarımı, iç mekanlarda manevra yapmayı çok daha güvenli ve kolay hale getirir. ◆ LED EL feneri DAHİLİ - En çok satan Log OX 3'ü 1 arada Ormancılık Çok Amaçlı aracını icat eden aynı mühendis tarafından UX düşünülerek Vermont'ta geliştirildi.Bu, soğuk bir kış gecesinde yakacak odun yüklemek ve kapıları açmak için ellerinizi serbest tutarken, yolunuzu ve ağaçkakanınızı aydınlatmaya yardımcı olmak için yerleşik değiştirilebilir bir el feneri ile piyasadaki tek yakacak odun taşıyıcısıdır. ★ PATENTLİ (ABD, AB, CAN, AUS) - GURURLA ABD'de üretilmiştir ve ömür boyu garantilidir-Rahat bir deri omuz pedi ile zengin orman yeşili ağır hizmet tipi 18oz doğal pamuklu kanvastan yapılmıştır.Purdue Üniversitesi merkezli kar amacı gütmeyen kuruluş olan National Agr Ability Project'in 'Yardımcı Teknoloji Veri Tabanı' nda, 'güç, dayanıklılık veya geri dönüş' ile ilgili sınırlamaları olan herkes için yararlı bir ürün olarak listelenmiştir.Uzunluk : 38 "Genişlik : 17" Yükseklik : 19".

Mülkleri için