.

10.2 Özçekim halka ışık ile Tripod Standı ve Cep telefonu tutucu için Canlı Akışı/ Makyaj, UBeesize Mini Led Kamera Ringlight için YouTube Video / Fotoğraf Tüm Telefonlar ile uyumlu (Siyah)

10.2 Özçekim halka ışık ile Tripod Standı ve Cep telefonu tutucu için Canlı Akışı/ Makyaj, UBeesize Mini Led Kamera Ringlight için YouTube

₺ 62.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Kısılabilir halka ışık】 3 renk aydınlatma modu : beyaz, sıcak sarı ve sıcak beyaz.Her aydınlatma modu, aralarından seçim yapabileceğiniz 11 ayarlanabilir parlaklığa sahiptir, tüm ihtiyaçlarınızı farklı şekillerde karşılar circumstances.It bu, tüm çirkin gölgeleri ortadan kaldırmak için mükemmel bir kısılabilir gündüz aydınlatmasıdır!. 【Ayarlanabilir Tripod Standı】 17.5 inç ila 51.0 inç arasında uzatılabilir, tercih ettiğiniz kullanım için istediğiniz uzunlukta kilitleyin, zeminde durabilir veya rahatınız için masanıza koyabilirsiniz. (BONUS!Tripod standının kendisi bir selfie çubuğu ve telefon tripodu olarak kullanılabilir, bu çok işlevli araçla keşfetmek istediğiniz daha fazla uygulama var!). 【Çoklu Fonksiyonlar】2'si 1 arada tasarım, telefon tutucuyu ve selfie halka ışığını bir araya getirir, akıllı telefon veya bilgisayarla canlı video/kayıt oluşturmak için profesyonel bir araçtır.Makyaj, canlı yayın, düz yatma, selfie fotoğrafları, çekim, video kaydı, çevrimiçi öğretim, karanlık sahne vloglama vb.Için mükemmel ekstra ışık. 【Evrensel Telefon Tutucu】Kılıflı veya kılıfsız hemen hemen TÜM akıllı telefonlarla uyumlu, i Phone X/7 Plus, 7, 8, 8 Plus, X, 6, 6s, 5, 5s, 4, 4s/Samsung Not 8, S8/S9/LG/HTC için uygundur. 360 derece dönebilen, ayarlanabilir görüntüleme yatay, dikey veya güneşin altında herhangi bir açı olabilir. 【USB Powered】 Dizüstü bilgisayar, PC, güç bankası, USB şarj cihazı, AC adaptörü vb.Gibi USB bağlantı noktasını destekleyen çoğu cihazla çalışır.Kabloyu açmak/kapatmak veya tercih ettiğiniz aydınlatma moduna geçmek için kolay kontrol.Ayarlanabilir açık renk ve Parlaklık : . - Renk Modları : Beyaz, Sıcak Beyaz ve Sıcak (3000 K-6000 K). - Kısılabilir Özellik : Her modda 11 parlaklık seviyesi.Makyaj, fotoğraf çekme, video yapma, kitap okuma ve canlı yayın için mükemmel ekstra ışık görevi görür!.Ayarlanabilir 180° Dönebilen tripod kafası, konunuzu aydınlatmak için mükemmel açıyı bulmanızı sağlar, fotoğrafınızı veya canlı yayınınızı kolayca yapar. - Halka ışığını kafanızdan ayırabilir ve cep telefonunuzu aynı yere koyabilirsiniz (tripod montajlı telefon tutucu dahil). - Tripod bacağını tuttuğunuzda bir selfie çubuğu ve düz durduğunuzda sabit bir telefon tripodu olarak çalışır.Bluetooth ile bağlı, 30 feet'e (10m) kadar çalışır durumda.Unutulmaz fotoğraflar ve videolar çekmekte asla başarısız olmayın.Halka ışık özellikleri.Renk Sıcaklığı : 3000 K-6000 K.Parlaklık Seviyeleri : 11. Toplam Güç : 12 W. Led Boncuk Miktarı : 120. Güç Kaynağı : USB Kablosu Powered.In kutu. 1x halka ışık. 1x Tripod standı. 1x Kutup Montaj Telefon Tutucu. 1x Bluetooth Uzaktan Kumanda. 1x Tripod Dağı Telefon Tutucu.

Mülkleri için