.

aiyun 6-Piece Beton Matkap Ucu Seti, 4 Kesme Kenarları Çapraz Mızrak Kafa Duvarcılık Matkap Ucu Seti, Karbür Uçlu Kiremit Matkap Uçları(6-12mm (6 Parça), Kavrulmuş Sarı)

aiyun 6-Piece Beton Matkap Ucu Seti, 4 Kesme Kenarları Çapraz Mızrak Kafa Duvarcılık Matkap Ucu Seti, Karbür Uçlu Kiremit Matkap Uçları(6-12mm

₺ 32.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Yükseltme Tasarım İpucu] Çapraz Mızrak Kafasının kolay konumlandırılması.Hassas öğütülmüş mızrak ucu, bit kaymasını ve yürümeyi azaltır. [Malzeme] Güçlendirilmiş bir kafaya sahip birinci sınıf karbür YG6 X, bit çatlamasını önler ve daha uzun ömür sağlar.Sert ahşap malzemeye karşı hızlı kesim için klasik Karbon Çelik Malzeme. [Hızlı Değişim] 1/4 inç Altıgen Şaft, özellikle hızlı değişim mandrenine kilitlemek için tüm elektrikli el aletlerine daha kolay ve güvenli bir şekilde sığar. [U-şekilli Oluk Tasarımı], çalışırken enkazın hızlı bir şekilde nüfuz etmesini ve boşaltılmasını sağlar. [Uygulama] Seramik, Fayans, Ayna, Ahşap, Porselen, Tuğla Duvar, Cam vb.Için uygundur.Lütfen matkabı dik tutmaya çalışın ve delme sırasında yağlama için su veya soğutucu kullanın.Boyut : 6-12mm (6 Adet) | Renk : Kavrulmuş sarı.

Mülkleri için