.

23, 23,6, 23,8, 24 inç Diyagonal LED PC Monitörü için Evrensel Mavi ışık Engelleme Ekran Koruyucu Panel Anti-UV Göz Koruması Filtre Filmi-Geniş Ekran Monitör Çerçevesi Asma Tipi (G 21,2 X Y 13,4)

23, 23,6, 23,8, 24 inç Diyagonal LED PC Monitörü için Evrensel Mavi ışık Engelleme Ekran Koruyucu Panel Anti-UV Göz Koruması Filtre Filmi-Geniş

₺ 167.73

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

✜ ????【 Göz Yorgunluğunu Azaltır】 - UV ve mavi ışığa maruz kalmanızı azaltarak göz yorgunluğunu ve buna bağlı rahatsızlığı azaltın.Mavi ışık engelleme ekran koruyucumuz, göz yorgunluğunu en aza indirmeye yardımcı olmak için mavi ışığın %61'ine ve UV ışığının %99'una kadar filtreler. ????Mavi ışıklı Ekran Koruyucunun Parlama Önleyici işlevi yoktur. ✜ ????【 Mavi ışığı ve UV Işığını Engeller】 - Mavi ışık filtremizin 5 Katmanlı Tasarımı, mavi ışık dalgalarının etkilerini 420-460 arasında azaltır nanometers.An optik olarak şeffaf yapışkan tabaka ve en az %85 geçirgenlik, pikselleşmeden görüntü netliği sağlar. ✜ ????【 İdeal Uyumlu】 - Evrensel olarak herkesle uyumlu 23"-24" (23", 23.6", 23.8", 24") monitörler.Gerçek Filtre Boyutu : Genişlik : 21.2 inç (540mm), Yükseklik : 13.4 inç (340mm).Bilgisayar monitörleri için bu çok yönlü mavi ışık koruyucusu, HP, Samsung, Dell, Lenovo, Acer, Asus, LG, View Sonic ve diğer monitörlerle ideal şekilde uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır brands.It yeni bir monitör satın alırsanız bile çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir. ✜ ????【 Monitörünüzü Korur】 - Ekranınızı çizilmelere ve kirlere karşı koruyarak Monitörün Ömrünü uzatın.Monitörünüzde bir dış katman olarak hareket eden bilgisayar ekran koruyucumuz, onu dust.It kendi yumuşak mikrofiber temizleme mendili ile birlikte gelir. ✜ ????【 Kurulumu Kolay】 - Alet veya donanım olmadan saniyeler içinde kolayca monte edilir. ????Mat koruyucu filmi mavi ışıklı ekran koruyucunun her iki tarafından da soyun.Ardından, döndürülmüş kenarı monitörün üst kısmına yerleştirin. Lifetime Ömür Boyu Değiştirme Garantisi - Mavi ışık ekranınız ömür boyu değiştirme garantimiz altında korunur ve bir şey olursa size kesinlikle hiçbir ücret ödemeden yeni bir ekran göndeririz.Vintez Teknolojilerinin yardımına güvenebileceğinizi bilerek endişesiz rahatlayabilirsiniz.

Mülkleri için