.

MİBİO Tuvalet Pistonu ve Fırçası, Banyo Temizliği için Tutuculu Kase Fırçası ve Piston Kombinasyonu, Güçlü Pompalı ve Benzersiz Su Depolama Tasarımına Sahip 2'si 1 Arada Ağır Hizmet Tipi Piston Seti(Beyaz, 1 Set)

MİBİO Tuvalet Pistonu ve Fırçası, Banyo Temizliği için Tutuculu Kase Fırçası ve Piston Kombinasyonu, Güçlü Pompalı ve Benzersiz Su Depolama

₺ 58.77

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Kauçuk Kokusu Pistonu Yok】 Tuvalet tapası kauçuğu, hoş olmayan kauçuk kokusu olmayan TPV adı verilen çevre dostu bir malzeme kullanır. 【Güçlü Emişli Tuvalet Pistonu】 Kauçuk vantuz ticari sınıftır.Küçük ağız, tuvaletlere, duş kanalizasyonlarına ve lavabolara kolayca gömülebilir ve inatçı tıkanıklıkları gidermek için en büyük ekleme kuvvetini sağlayan ultra sıkı bir emme contası oluşturur. 【Uzun Ergonomik Tutamak】 Tuvaleti temizlerken uzun ergonomik tutamak elinize sıçramaz, rahat ve çaba tasarrufu sağlar. 【Benzersiz Su Depolama Tasarımı】 Fırça tutucusu, su depolamayacak damla delikleri ile donatılmıştır.Piston tutucunun alt kısmı bir su kılavuz şeridi tasarımı ile donatılmıştır.Tepsi, zemini kuru ve temiz tutmak için damlamaları yakalar. 【2'si 1 arada Kompakt Tasarım】 Tuvalet fırçası ve piston seti, 360° derin temizleme fırçası, güçlü bir tuvalet pistonu ve iki bölmeli sabit bir tutucu içerir.

Mülkleri için