.

Paslanmaz Çelik Muayene Ayna, Teleskopik Muayene Ayna Aracı, Geri Çekilebilir Kolu, 360 Derece Dönebilen 1.18 Yuvarlak Ayarlanabilir Cam Ayna, Erkekler için, Koca, Baba, Baba, Erkek arkadaşı, İşçiler.

Paslanmaz Çelik Muayene Ayna, Teleskopik Muayene Ayna Aracı, Geri Çekilebilir Kolu, 360 Derece Dönebilen 1.18 Yuvarlak Ayarlanabilir

₺ 14.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????【CEP ARACI】 : Bu muayene aynası çok mini, küçük ve hafiftir, yanınıza alınması kolaydır, cep klipsi ile cebinize koyabilirsiniz, çok kullanışlıdır ve araç kutunuzdaki en çok yönlü alettir!. ????【TELESKOPİK SAP】 : Teleskopik saplı veya çubuklu bu muayene aynası, 7.3 inçten 23.5 inç'e kadar uzayabilir ve nesneleri yakın veya uzaktaki nesneleri incelemenizi sağlar you.It çok uygun. ????【360 DERECE DÖNEBİLEN】 : 360 derece dönebilen fonksiyona sahip bu muayene aynası, gizli parça numaralarını, zamanlama işaretlerini, garip somunları görebilir, önemli kayıp parçaları bulabilir vb. ????【EN İYİ araç HEDİYESİ】 : Bu muayene aynası, erkekler, baba, tamirci, koca için en iyi araç hediyesidir.Doğum günü, babalar günü, şükran günü, Noel günü vb. Için bir hediye olabilir. ????【NE OLSUN】 : 1 paket muayene aynası alacaksınız, endişesiz 12 ay.Ve %100 güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz.Eğer soru ile, mesaj bırakabilirsiniz, biz 24 saat içinde size cevap verecektir.Tatmin edici ürünler ve hizmetler sunmak bizim en büyük arayışımızdır.

Mülkleri için