.

ıTODOS GÜNEŞ PANELİ Arlo Pro ve Arlo Pro2 Kamera için Çalışır, 11.8 feet Güç Kablosu ve Ayarlanabilir Montaj (2 Paket, Gümüş)

ıTODOS GÜNEŞ PANELİ Arlo Pro ve Arlo Pro2 Kamera için Çalışır, 11.8 feet Güç Kablosu ve Ayarlanabilir Montaj (2 Paket, Gümüş)

₺ 278.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Battery Bır Daha Pıl : Bu GÜNEŞ PANELI kiti dahili 2600 m Ah kapasiteli şarj edilebilir pil ile birlikte gelir, 365 gün için yeterli güç sağlayabilir. Charge Sadece Arlo Pro'nuz için ücret alın . 2 x Duvara Montaj;. 6 x Vidalar;. 6 x Duvar Çapaları. (Tüm Kamera dahil DEĞİLDİR).Notlar : Kullanmadan önce güneş panelinin arkasındaki anahtarı açtığınızdan emin olun .Lütfen "Hızlı Başlangıç Kılavuzu "na bakın.Dikkat : . 1.Güvenliğiniz ve pillerinizin kalıcı hasar görmesini önlemek için Güneş Paneli, kameranız takılı olsa bile pilinizi donma noktasının altındaki sıcaklıklarda da şarj edemez. 2.Güneş paneli bulutlu, yağmurlu veya yeterli güneş enerjisi sağlamayan günlerde kameranızı tam olarak şarj edemeyebilir. 3.Güneş paneli, yoğun kullanım dönemlerinde kameranızı şarjlı tutamayabilir.Arlo Cam'ın hareket algılamasını ve ses algılamasını kapatabilir ( Kamera çok fazla güç kaybetmez), güneş panelini tam gün boyunca güçlü güneş ışığının altına koyabilir ve ardından akşamları Arlo uygulamasındaki kameranın gücünün artıp artmadığını kontrol edebilirsiniz.Artarsa, güneş paneli çalışabilir, aksi takdirde kırılabilir.

Mülkleri için