.

M5RU Taşınabilir Balık Bulucu Kiti Balık Bulucu Bluetooth Kablosuz sesli Iskandil Sonar Sensör Derinlik Balık Bulucu Göl Deniz Balıkçılık için ıOS ve Android için Balık Keşif (Renk: Kırmızı)

M5RU Taşınabilir Balık Bulucu Kiti Balık Bulucu Bluetooth Kablosuz sesli Iskandil Sonar Sensör Derinlik Balık Bulucu Göl Deniz Balıkçılık

₺ 253.80

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

★Canlı bir tarama sonar paleti ile balıkları ve yapıyı kolayca ayırt edebilirsiniz. ★LCD sıvı kristal ekran, kristal netliğinde görüntüler ve mükemmel hedef ayrımı sağlayabilir. ★Çeşitli balıkçılık ortamları için uygun sağlam tasarım. ★Sualtı taslağını, su derinliğini, su sıcaklığını, balık boyutunu ve balık derinliğini algılayabilir ve görüntüleyebilir. Oo eğer satın alma işlemi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, herhangi bir zamanda bizimle irtibata geçebilirsiniz, size en kısa sürede cevap ve sizin için bunu çözecektir.120 FT 2.5 36 MİLYON 0,6 adı : Erchang Kablosuz Sonar Balık Radyo Frekansı : 2.4 GHZBluetooth Mesafe : 30 MSonar Frekans : kalıcı 125k HZPower hayat : 10 HOperating Sıcaklığı : -10-60 °Sonar Işın Açısı : 90 ° Finder Depth : - ( -).

Mülkleri için