.

Lil Clucker Büyük Tavuk Su Bardakları / Otomatik Tavuk Waterer / Tavuk Su Besleyici Civciv, Ördek, Kaz, Hindi ve Tavşan için uygun / Kümes Hayvanları Su Besleyici Kiti (5 Paket Mavi)

Lil Clucker Büyük Tavuk Su Bardakları / Otomatik Tavuk Waterer / Tavuk Su Besleyici Civciv, Ördek, Kaz, Hindi ve Tavşan için uygun /

₺ 59.91

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????Kümesiniz için otomatik tavuk waterer.Tavuk su bardaklarımız sürünüze sürekli içme suyu sağlar.5 Galonluk bir tavuk suyu yapmak veya herhangi bir kaba sığdırmak için bardak kullanın. ????Evcil hayvanınız için en iyi kuş besleyici kiti.Tavuk, ördek, kaz, hindi, bıldırcın veya tavşan onları severler.Neredeyse 3 " çap, tavukların wattlarını daldırmasına ve gagalarını suya batırmasına izin verir. ????Kolay temizlik tavuk su besleyici sadece delik oluşturmak için 3/8 " matkap ucu kullanın.Tavuk otomatik besleyici bardaklarımız 5 / 16 ID + 7 / 16 OD tüp ile de monte edilebilir. ????İdeal tavuk otomatik waterer sistemi.Düşük basınçlı bir kurulum için mükemmeldir ya doğrudan bir kovaya takın ya da bir basınç regülatörü veya şamandıra valfi kullanın (3 PSİ maksimum basınç). ????Tavuk nipeli sulayıcıya göre tasarımda üstün.Tavuk fincanı kümes hayvanı besleyicimiz büyük bir kase boyutuna sahiptir ve kuşlarınızı otomatik olarak doldurarak kümesinize bu ilaveyi seveceksiniz.

Mülkleri için