.

Telefon Tutucu ile Araba Kancaları, Çantalar ve Çantalar için Araba Koltuğu Kancaları, Araba için Evrensel 360° Rotasyon Kafalık Kancaları Çanta Tutucu, Araba Çanta Kancası Tutucu (2 Paket)

Telefon Tutucu ile Araba Kancaları, Çantalar ve Çantalar için Araba Koltuğu Kancaları, Araba için Evrensel 360° Rotasyon Kafalık Kancaları

₺ 26.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【2'si 1 arada Telefon Tutuculu Araba Kancaları】 Cep telefonu tutucusunu ve araba kancasını mükemmel bir şekilde birleştirir – çantayı veya marketi asın bags.It 1,9 ila 3,5 inç genişliğe sahip telefonlar için uygundur. 【Yerden Tasarruf ve Toplama】 Sihirli araba kafalık kancaları, çanta, çanta, market çantası, giysi, şemsiye, su şişesi vb.Asmak için mükemmeldir.Aşk arabanızı düzenli ve konforlu tutmak. 【360° Rotasyon】 Araba için çanta kancası, kurulumdan sonra yatay olarak 360 derece döndürülebilir.Kullanılmadığı zaman araba çanta kancasını gizleyebilirsiniz. 【Kurulumu kolay】 Araba için çanta askısı kolay install.No yapıştırıcılara veya tools.No sökmeye ihtiyacınız var headrest.It ayrıca, ihtiyaç duyulmadığında veya başka bir arabaya geçmediğinde çıkarılması kolaydır. 【Sorunsuz Garanti】 Ömür boyu garanti veriyoruz.Herhangi bir nedenle tam olarak memnun değilseniz, sadece bizimle temas kurmaktan çekinmeyin ve biz size bir değiştirme veya tam para iadesi göndereceğiz.

Mülkleri için