.

IAMGlobal Çömlek Tekerlek, Ayçiçeği Sanat Zanaat Kiti, DIY Çömlek Stüdyo, Zanaat Aktivite, Sanatçı Stüdyo, seramik Makinesi ile Hava-Kuru Kil, eğitici oyuncak Çocuklar için Yeni Başlayanlar (Mavi)

IAMGlobal Çömlek Tekerlek, Ayçiçeği Sanat Zanaat Kiti, DIY Çömlek Stüdyo, Zanaat Aktivite, Sanatçı Stüdyo, seramik Makinesi ile Hava-Kuru

₺ 210.90

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Çocuğun sanatsal korumasını geliştirir, çocuğun yeteneğini geliştirir coordination.It çocuğun kendi başına sanat yaparak sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olur.Eğitici oyuncak, Çocuklar kendi yaratıcı kil kaplarını kendi elleriyle yapabilirler.Ayrıca 4 pil gerektirir-dahil değildir ve ayrıca bir USB Hattı içerir.Kolay kullanım için onun Hava-kuru kil, don & iexcl; t ateş olması gerekir.Çocuğunuzun kil ile oynaması için çok eğlenceli bir yol, benzersiz heykel araçlarını kullanarak kili özelleştirebilir.Içerir 1 Çömlek Serin Kil Stüdyo, 800g Kil, 1 Kesme kablosu, 2 Heykel Araçları, 12 Renk Metalik Boya.ve 1 önlük.Malzeme : Plastik+ Boya+Kil.Önerilen Yaş : 8 yaş ve üstü.Paket içeriği : 1 Çömlekçilik Serin Kil Stüdyosu, 800g kil, 6 renk metalik Boya.Ve diğer küçük aksesuarlar. 1.Ellerinizi ıslatmak için su kullanın, ardından seramik çamurunu karıştırın. 2.Daha sonra çömlek kilini silindirik bir şekle getirin. 3.Çömlek kilini tutmak için iki elinizi de kullanın, ardından yavaşça aşağı doğru bastırın, böylece döner seramik makinesinin ortasına sabitlenir. 4.Düğmeyi açın, ıslak baş parmağınızı bu çömlek kilinin ortasına doğru kullanın. 5.Her iki ıslak başparmağınızı da bu çömlek kilinin ortasına doğru kullanın. 6.Dışını tutmak için her iki elinizin dört parmağını kullanın, sonra tekrar silindirik bir şekle getirin, silindirin kalınlığını 1~2 cm olacak şekilde tutun. 7.Üstünü tutmak için baş parmağınızı ve işaret parmağınızı kullanın ve gücü dışa doğru kullanın, ardından vazonun prototipi gelir. 8.Vazoyu düz yapmak için heykel çubuğunu kullanarak vazoda ince ayarlamalar yapın. 9.Heykel çubuğunu kullanın, istediğiniz farklı dokuları yapabilirsiniz. 10.Vazo ve seramik döner tablayı ayırmak için kesme kablosunu kullanın. 11.Vazoyu çıkar. 12.Hava kurumasını bekleyin, sonra renkleri boyayabilirsiniz. 13.At son olarak, iyi bir proje sizin tarafınızdan yapılır!.

Mülkleri için