.

HıYı Lastik Hava Chuck, Ağır Pirinç Kilitleme Lastik Şişirme Hava Chuck Adaptörü Bağlayın, hiçbir Sızıntı Lastik Şişirme kompresör Pompası Aksesuarları Aracı Bağlamak, 2 Paket (1/4 inç-8mm)

HıYı Lastik Hava Chuck, Ağır Pirinç Kilitleme Lastik Şişirme Hava Chuck Adaptörü Bağlayın, hiçbir Sızıntı Lastik Şişirme kompresör Pompası

₺ 29.61

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Yükseltilmiş Lastik Mandren Klipsi】İyi yapılmış hava mandrenleri, daha yüksek mukavemet ve dayanıklılık için %100 ağır hizmet tipi katı pirinçten yapılmıştır.En kaliteli malzeme aynı zamanda mükemmel korozyon önleyici, aşınma direncine sahiptir, ancak maksimum basınç 250 psi'ye kadardır. 【Sızıntı ve Yüksek Verimlilik Yok】 Sadece kilitleme klipsine basın, hava mandrenini kelepçelenene kadar valf gövdesine itin veya bükün, kilit klipsini serbest bırakın, başka hiçbir alet gerekmez, çok pratik ve kullanışlı.Lastik şişirme lastik mandreni, lastik valfi üzerinde mükemmel bir sızdırmazlık sağlar, hava Şişirme Hortumu adaptörünün mükemmel bir aksesuarıdır. 【İyi tasarlanmış】 temiz pürüzsüz yüzeyli, yolcu ve kamyon lastiği valfleri için takılan lastik şişirme mandreni ile iyi yapılmış bir tasarımdır. 【Evrensel Teçhizat】 1/4 inç uç, bisiklet, motosiklet, araba lastiği dolgusu ve daha fazlası gibi bir dizi araç lastiği şişiricisi için uygun, 6mm çaplı hortumla uyumlu hortum onarımları için mükemmel bir seçimdir. 【Satış Sonrası Servis için en iyisi】 Kalite, dayanıklılık veya herhangi bir nedenden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size %100 memnuniyet satış sonrası hizmet sunacağız.Boyutu : 1/4 inç-8mm.

Mülkleri için