.

Şömineler gazyağı ısıtıcılar kapalı kullanım için 1000 ptu taşınabilir gazyağı ısıtıcı soba ısıtma için beyaz kişisel ısıtıcı 6L gazyağı soba ısıtıcı Açık Kamp (Renk : Beyaz, Boyutu: 32.5x32. 5x46 cm)

Şömineler gazyağı ısıtıcılar kapalı kullanım için 1000 ptu taşınabilir gazyağı ısıtıcı soba ısıtma için beyaz kişisel ısıtıcı 6L gazyağı

₺ 582.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Kullanışlı ve pratik gazyağı sobası】 : Gazyağı sobası hafif ve kompakt bir görünüme, üst tutamağa, taşıması kolay; görünür yakıt göstergesi, herhangi bir zamanda yakıt kullanımını kontrol etmek için uygundur; sızdırmaz yakıt girişi, yakıt buharlaşmasını azaltır ve yakıt kullanımını en üst düzeye çıkarır. 6 L yakıt depolama tankı Yakıt ikmali sıklığını azaltın ve yaklaşık 16-21 saat boyunca ısıyı dağıtmaya devam edin. 【Yüksek verimli gazyağı ısıtıcı】 : Güç yağ sobası, birkaç saniye aydınlatmadan sonra, tüm vücudu sıcak tutmak için iç/dış mekanı hemen ısıtır; fiber çekirdek, maksimum yanma oranını elde etmek için yakıt sağlar.Yarım küre yanma platformu, genişlemiş temas alanı, 360 ° çevreleyen ısıtma, enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik (elektrik kesintisi sırasında da kullanılabilir). 【Güvenli ve uygun kamp ateşi sobası】 : Yanıkları etkili bir şekilde önleyebilen küçük yağ ocağının dışında koruyucu bir ağ vardır.Radyatör önlemek için sabit bir taban ile donatılmıştır tilting.At aynı zamanda, güvenliği artırmak için düşerken veya sallarken yangını otomatik olarak söndürme işlevine de sahiptir. 7. çok fonksiyonlu fırın özelliği kompakt gaz sobası kullanılan ısıtma kaynar su, yemek, barbekü ve diğer aile yemek için değil sadece, aynı zamanda açık kamp, teras, sokaklar, Parklar, balıkçılık ve yürüyüş için dayanıklıdır.Ayrıca deprem, tsunami ve kasırga gibi felaketler için acil yanıt vazgeçilmez bir öğesi ve hediye için mükemmel bir seçimdir. 【Hizmetimiz】 : Güvenle satın alın!Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz veya anlamadığınız bilgiler varsa, istediğiniz zaman soru sorabilirsiniz ve soru bilgilerinizi alır almaz size geri bildirimde bulunacağız.Boyut : 32.5x32.5x46 cm | Beyaz renk.

Mülkleri için