.

Vilobos Sıkacağı Ultra Güç, Büyük Ağızlı Meyve Sıkacağı 3 Besleme Oluğu, Temizlenmesi Kolay, Santrifüjlü Meyve Sıkacağı Makinelerine Basın, 2 Vitesli Kontrollü, Meyve ve Sebzeler için, Damla Önleyici, BPA İçermez (500W)

Vilobos Sıkacağı Ultra Güç, Büyük Ağızlı Meyve Sıkacağı 3 Besleme Oluğu, Temizlenmesi Kolay, Santrifüjlü Meyve Sıkacağı Makinelerine

₺ 149.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Çift hızlı Çok Yönlülük】 Güçlü 500w motorlu meyve sıkacağı makineleri, daha az tıkanma ve daha az köpürme ile birkaç saniye içinde kolayca farklı türde meyve ve sebze suyu üretebilir. "1" düşük hız, portakal, domates ve diğerleri gibi daha yumuşak meyveler için 12000 ila 15000 RPM arasında çalışır;" 2 " hızlı hız, havuç, kereviz, pancar, lahana ve diğerleri gibi daha sert meyveler için 15000 ila 18000 RPM arasında çalışır. 【 3" BESLEME oluğuna sahip SANTRİFÜJLÜ meyve sıkacağı】 Meyve sıkacağı, 65 mm geniş ağızlı, Bütün bir elma, soyulmuş portakal veya bir avuç lahana ve diğer meyve ve sebzelere uyacak şekilde tasarlanmıştır ve lezzetli meyve suyu elde etmek için hazırlık süresinden tasarruf sağlar.Oksidasyon olmadan daha iyi tat!. 【Güvenlik Endişesi Yok】 Emniyet Kilitleme Kolu, meyve sıkacağının kapak yerine kilitlenmeden çalışmasını önler.Aşırı yük koruması meyve sıkacağı makinesinin aşırı yüklendiğini algıladığında makineyi otomatik olarak kapatır.Meyve sıkacağının alt kısmı kaymaz lastik ayaklarla donatılmıştır, böylece suyu daha güvenli ve istikrarlı bir şekilde kullanabilirsiniz. 【Temizlik Bir Çırpıda 】Daha fazla meyve suyu ve vitamin çıkarmak için 12 sıra keskin 304 paslanmaz çelik hassas bıçak ve 0.4 mm mikro örgü filtre.ve motor dışındaki tüm sökülebilir parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir.saniyeler içinde temizlenmesi ve montajı kolay, özelleştirilmiş temizleme fırçası, temizliği kolaylaştırır. 【Avrupa Engineered】 anti-damla fonksiyonu ile tasarlanmış ekstra büyük 3” besleme oluğu dökülmesini önler.Tezgahlarınızı temiz ve düzenli tutun.Taze meyve suyu size yepyeni bir gün, güvenle ve sonsuza dek mutlu bir şekilde meyve suyu getiriyor. ●304 paslanmaz çelik keskin bıçak ve hassas filtre, daha yüksek meyve suyu çıkışı ve daha az kağıt hamuru köpüğü çıkarır. ●3 "" geniş ağızlı besleme oluğu, bütün meyve ve sebzeler dilimlenmez. ●Toka ve çekme emniyet kilidi tasarımı, çalışma sırasında kapağın sıkı olmasını sağlar. ●1200ml kağıt hamuru kabı ve 350ml meyve suyu kabı. ●Ferahlatıcı saf meyve suyu. ●Renk : gümüş + siyah. ● Voltaj : 110 v. ●Güç : 850 w. ●Boyut : 14x9x17 inç.

Mülkleri için