.

Kart Kollu Temizle Serisi Sayfa Koruyucu için Standart Boyutu 66x91mm, masa Oyunu Kollu Bağlayıcılar için Prim Kartları ile Kollu için Beyzbol, Dropmix, MTG, 100 Kollu (Clear-100pcs)

Kart Kollu Temizle Serisi Sayfa Koruyucu için Standart Boyutu 66x91mm, masa Oyunu Kollu Bağlayıcılar için Prim Kartları ile Kollu için

₺ 20.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Uzun Ömür ve Dayanıklılık】 : 2 1/2 x 3 1/2 Şeffaf polipropilenden yapılmış, dayanıklı kaliteli, Asitsiz, su geçirmez, kartlar için şeffaf kılıflarınızı solmaya ve lekelenmeye karşı korumak için iyi.Ekstra dayanıklı malzeme, kartlarınızın ömrünü uzatır ve yoğun kullanım sırasında bile oynanabilir kalmasını sağlar. 【Ekstra Yüksek Netlik】 : Ticaret kartı kılıfları PVC olmayan ve asit polipropilenden yapılmıştır.Sadece kartınız için ince bir ceket giyiyor gibi görünüyorsunuz, herhangi bir yansıtıcı sorun olmadan. 【Mükemmel Ekran】 : Şeffaf plastik, kartlarınızı kullanmanız ve kartlarınızı rahatça ve güvenli bir şekilde görüntülemeniz için daha uygundur. 【Geniş Uygulama】 : Boş bağlayıcı kart koruyucuları, Skylanders, Pokemon, Futbol kartları, beyzbol kartları, En iyi Kozlar, Oyun Kartları, saldırı kartları, MTG kartları, PECS kartları, proxy kartları, mini fotoğraflar vb.Gibi tüm standart boyutlu ticaret kartları için uygundur. 【100 Adet Kart Kılıfı】 : Standart boyut 2 1/2 x 3 1/2=66x91mm, kartlarınız için mükemmel uyum,Asla büyük boy uyum olmaz.the Gathering MTG, Beyzbol Koleksiyonu, Dropmix ve benzeri masa oyunu kartları için idealdir.Masa oyunu zamanınızın özgürce tadını çıkarın!.

Mülkleri için