.

PmmPmm 2 Paket Premium Havuz Yüzen Yetişkin Boyutu İle Pompa, çok Amaçlı Havuz Floaties / Eyer / Salon / Sandalye/ Drifter, havuz İçin Yetişkin İçin Havuz Yüzen (Kraliyet Mavi ve Yeşil Sarı)

PmmPmm 2 Paket Premium Havuz Yüzen Yetişkin Boyutu İle Pompa, çok Amaçlı Havuz Floaties / Eyer / Salon / Sandalye/ Drifter, havuz İçin

₺ 35.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????【KAYIP BOŞLUĞUNDA】 : 1*Şişirme Pompası, 2* Havuz Şamandırası, 2*Baş Yastığı, 2* Ayak Yastığı.Maksimum rulman ağırlığı : 250lb (113kg).İpuçları : yüzerken derin uyumayın water.Do özellikle kullanım sırasında yüzemeyen çocukları gözetimsiz bırakmayın. ????【Ergonomik Tasarım】 : Bol miktarda destek ve bol miktarda konfor sağlamak için profesyonelce tasarlanmıştır.Sizi yarı batık bir konuma getirmek için tasarlanan güneşin tadını daha iyi çıkarabilir ve yüzerken tazelenmiş kalabilirsiniz. ????【Taşınabilir ve Kullanımı Kolay】 : Katlandığında, havuz şamandırası az yer kaplar ve yukarı veya aşağı yuvarlanarak saklanabilir. bags.It havuzlara, plaja, denize, nehre götürmeniz için uygun, etc.It havuz şamandırasını açmak birkaç adım alır, bu nedenle yüzmede iyi olmayan insanlar ve tüm yetişkinler için de idealdir. ????【Rahat Yüzmenin Tadını Çıkarın】 : Havuz şamandırasında yatarken, tüm sıkıntıları unutabilir ve kendi rahatlığınızın tadını çıkarabilirsiniz.Plaja gitmek, güneşin altında ıslanmak, havuzda yüzmek..her şeyi unut ve anın tadını çıkar!. ????【Satış Sonrası Garanti】 : Bu havuz şamandırası ile ilgili herhangi bir sorun varsa, tüm kayıp ve kusurlardan sorumlu olacağız.Zaman içinde bizimle irtibata geçiniz ve biz herhangi bir gecikme olmadan size yedek göndereceğiz.

Mülkleri için