.

GSPSCN Taşınabilir Dijital Araba Lastik şişirme Ölçer ile 150Psı Otomatik Kapanma, ağır Çift silindirli 12 V hava kompresör pompası için led ışık ile Oto, Kamyon,araba,bisiklet,RV,SUV, topları vb. (KIRMIZI)

GSPSCN Taşınabilir Dijital Araba Lastik şişirme Ölçer ile 150Psı Otomatik Kapanma, ağır Çift silindirli 12 V hava kompresör pompası için

₺ 224.40

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【HIZLI ENFLASYON】 : GSPSCN Ağır Hizmet Tipi Çift silindirli tasarım,maksimum basınç 150 PSI, hava akışı 70 L / dak, standart araç lastiğini 1,5 dakikada şişirir (200/70/R16, 0-35psı). 【PARLAK LED ışık】 : GSPSCN taşınabilir 12v hava kompresörü, parlak ve uzun ömürlü LED ışıkları ile donatılmıştır, kolay kullanım sağlar veya karanlıkta hızlı onarımlar yapar ve olası tehlikeleri önlemek için acil bir durumda görülebildiğinizden emin olun. 【LCD DİJİTAL basınç göstergesi (Arkadan Aydınlatmalı)】 : Lastik pompası hava şişirmenin yanı sıra, dahili dijital hava göstergesi, büyük parlak LCD arkadan aydınlatmalı dijital ekran ile lastik basıncını da kontrol edebilir ve izleyebilir .Gösterge, dört gösterge ünitesine sahip önceden ayarlanmış basınç kapatma göstergesidir : PSI, KPA, BAR, KG/CM2; Ölçüm aralığı : 0-150 PSI, 0.5 psi'nin hassas doğruluğu ile. 【GELİŞMİŞ DOĞRULUK】 : Her zaman basıncınızın %1'i içinde bir okuma döndürmek için profesyonel olarak kalibre edilmiştir. tire.No daha fazla tahmin!0-150 Psi'den doğru bir şekilde ölçer ve şişirir; Nihai enflasyon değeri önceden ayarlanmış değerden 0.5-1.5 PSİ daha yüksek olacaktır; Enflasyon bittiğinde, valf konnektörünü çıkardıktan sonra azaltılmış basınç problemini mükemmel bir şekilde çözer, böylece enflasyonu daha doğru hale getirir. 【SEYAHAT HEDİYESİ】 : Araba yolculuğunuz sırasında, kullanımı kolay ve lastiklerinizi iyi durumda tutan GSPSCN küçük hava kompresörümüzü taşıyın.Aileniz veya arkadaşlarınız için hediye olarak bir hava pompası satın alabilirsiniz.Renk : Kırmızı.

Mülkleri için