.

100 Sayım 5.8 x 7.8 Küçük Plastik Mal Çantaları, Alışveriş Çantaları, Perakende Çantalar, Kalıp Kesim Kulplu Hediyelik Çantalar-Siyah Gül (Daha Fazla Desen Mevcuttur)

100 Sayım 5.8 x 7.8 Küçük Plastik Mal Çantaları, Alışveriş Çantaları, Perakende Çantalar, Kalıp Kesim Kulplu Hediyelik Çantalar-Siyah

₺ 29.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

USE GENİŞ KULLANIM-Takı, Kolye, Küpe, Küçük Oyuncaklar, El Sanatları Fuarı ürünleri, Parti İyilikleri, hafif Yiyecekler, Promosyon Ürünleri için uygundur.Saç Accessories.It düğün, parti, tatil, iş ve butikler için bir zorunluluktur. DESIGN SEVİMLİ TASARIM-Seçebileceğiniz birçok sevimli Plastik Ürün Çantası tasarımımız var.Beyaz / Siyah Noktalar gibi, Seni özledim, Seni seviyorum, En iyi dileklerimle, Zebra, Teşekkür Ederim, Çiçek, Gül, Kalpler vb. ♦ BOYUT-Perakende Alışveriş Çantaları 5.8 "Genişliğinde x 7.8" Uzunluğundadır (14.7 x 19.7 cm). Kalıp kesim kulplu 1.3 Mil kalınlık. PACKAGE PAKET ŞUNLARDIR-Kalıp Kesim Kolları ile 100 adet Küçük Mal Çanta. ✔ RİSKSİZ - Herhangi bir nedenle Küçük Alışveriş Çantalarından memnun değilseniz, sınırlı bir süre içinde değiştirme veya para iadesi için lütfen bizimle iletişime geçin. 100 Sayım 5.8 "x 7.8" Küçük Plastik Mal Çantaları, Alışveriş Çantaları, Perakende Çantalar, Kalıp Kesim Kulplu Hediyelik Çantalar-Siyah Gül (Daha Fazla Desen Mevcuttur).

Mülkleri için