.

Retro elde kullanılır oyun Konsolu-Çocuklar ve Yetişkinler için Klasik TV video oyun Konsolu, 1080P HD Dahili 621 Oyun ve 2 NES Klasik Kontrol Cihazı (Kırmızı-Beyaz)ile donatılmıştır.

Retro elde kullanılır oyun Konsolu-Çocuklar ve Yetişkinler için Klasik TV video oyun Konsolu, 1080P HD Dahili 621 Oyun ve 2 NES Klasik

₺ 110.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

???? 621 Klasik Oyun mu ????Tanıdık fon müziği ve oyun sahneleri 80'li / 90'lı yıllara geri dönmenizi sağlar!Konsolda aksiyon, spor, bulmaca, dövüş ve yarış gibi 621 klasik oyun (oyun fırsatlarının küçük bir kısmı tekrarlanır) bulunur. ????Rahat Tasarım ve Retro Renk Eşleştirme ????Klasik mini oyun konsolu, hasar ve düşme riskini önlemek için avuç içi tarafından tutulan oyun kumandasının tasarımına uyan güvenli ABS plastikten yapılmıştır.Bej ve kırmızı kombinasyonu, tüm oyun çocuklarını bu oyun konsolunu beğenecek. ???? 8-bit Çift 4 düğmeli Kontrolörler ????Oyun konsolu 2 çift 4 düğmeli gamepad ile donatılmıştır.Kolu tak-ve-çalıştır.İyi bir aile ya da arkadaşları ile oyun eğlenceli ve heyecan paylaşabilirsiniz. ????HD Çıkışı ????Oyun konsolunu güç kaynağına bağlamak için şarj cihazını kullanın, ardından HDMI kablosuyla TV'ye bağlayın ve ardından denetleyiciyi takın.Gücü açın ve hemen HD TV oyun deneyiminin keyfini çıkarın. (Lütfen TV'nizin HDMI giriş bağlantı noktasına sahip olduğundan emin olun). ????Popüler Hediyeler ????Çocuk için popüler bir oyuncak hediyesi olan oyun konsolunda aralarından seçim yapabileceğiniz birçok klasik oyun var.Hem çocuklar hem de yetişkinler oyun konsolunu sever games.It iyi bir tatil veya boş zaman geçirmek için size eşlik edecek!En iyi doğum günü/parti / Noel hediyesi.Beyaz renk : Kırmızı.

Mülkleri için