.

Çömlek Tekerlek Makinesi, 350 W 24 cm Fırçasız Elektrikli Çömlek Tekerlek Makinesi AB Tak için Öğrenci ve Amatör için Seramik Çalışma Kil Sanat Zanaat(Yeşil)

Çömlek Tekerlek Makinesi, 350 W 24 cm Fırçasız Elektrikli Çömlek Tekerlek Makinesi AB Tak için Öğrenci ve Amatör için Seramik Çalışma

₺ 61.50

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Application Uygulama : Elektrikli çömlek çarkı makinemiz çoğu kullanıcı ve okul, kil çubukları ve diğer sahneler için uygundur.Tatillerde aileniz ve arkadaşlarınız için özel hediyeler yapabilirsiniz.Kolayca kullanabilirsiniz, ancak kullanırken güvenliği sağlamak için lütfen kullanım kılavuzuna dikkat edin. ♦ Yüksek kalite ve çevre koruma : Öğütücü güzel bir görünüme sahiptir ve yüzeye toz püskürtülür.Taşlama tekerleğinin kurulumu kolaydır, sorunsuz ve sessiz çalışır.Dönme yönü saat yönünde değiştirilebilir veya counterclockwise.No çok fazla elektrik kullanmanız gerekiyor. ◆ Güvenlik koruma cihazı : tek fazlı üç telli bağlantı, kaçak koruma cihazı ile güvenli ve güvenilir.Gelişmiş yüksek kaliteli fırçasız motorlar 0-300 rpm hızlara ulaşabilir. use Kullanımı kolay : kompakt yapı, fazla yer kaplamaz.Kil sıçramasını önlerken, kullanımı kolaydır ve iyi performans gösterir.Güven, yüksek kaliteden ve sürekli mükemmellik arayışımızdan gelir.En büyük dileğimiz, size sahip olmaya değer en kaliteli ürünleri sunmaktır. ♦ Satış sonrası servis : Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, deneyimli müşteri hizmetleri ekibimiz 24 saat içinde cevap verecektir.Her ne sebeple olursa olsun, ürününüzü tamamen beğenmiyorsunuz, sadece bizimle iletişime geçin ve elimizden gelenin en iyisini yapacağız.1 : 60d B Elektrikli Makine daha Az AC 110-220 V Döndürme Hızı : 0-300r/min Kademesiz Gürültü Genlik : Gelişmiş Fırçasız Elektrikli Makine Kullanıcı Kılavuzu : Gerilim, AB Tak Renk : Yeşil Malzeme : Çelik+Alüminyum Alaşımlı Jant Çapı : 24cm/9.45 özellikler : Watt : 350 W Tak.Kullanmadan önce makinenin stabilitesini kontrol edin.Makine sabit değilse, makine sabitlendikten sonra, güç kaynağı ile bağlantılı olarak kaldırma ayaklarının altına ayarlamanız gerekir. 2.Cihaz güç kaynağına bağlandığında, kaçak koruyucuyu açık düğmesine itin ve ileri veya geri düğmesini çevirin. 3.Makine çalışırken döner tablaya ellerinizle basmayın. 4.Makine tamamen sabit olana kadar makine çalışırken ileri/ geri düğmesini bir anda değiştiremezsiniz. 5.Do havzaya çok miktarda su dökmeyin.Havzaya büyük miktarda su döküldükten sonra, temizlemek için elektrik zamanında kesilecektir. 6.Öğrenciler ve çocuklar mesleki rehberlik altında çalışmalıdır 7.Makineyi kullandıktan sonra kapatın ve zamanında temizleyin.Not : 1. Farklı bilgisayarlar renkleri farklı gösterdiğinden, gerçek öğenin rengi yukarıdaki resimlerden biraz farklı olabilir. 2. Izin lütfen 1-3mm manuel ölçüm nedeniyle farklılık.

Mülkleri için