.

Öğrenciler için Daycount Oturma Postürü Düzeltici-Kısa Görüşün Önlenmesi, Okuma ve Yazma Çocuklar için Doğru Oturma Duruşu, Okul Hediyeleri (Mavi)

Öğrenciler için Daycount Oturma Postürü Düzeltici-Kısa Görüşün Önlenmesi, Okuma ve Yazma Çocuklar için Doğru Oturma Duruşu, Okul Hediyeleri

₺ 52.50

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Bir wordpad ile doğru oturma duruşu çocuklarımıza ve öğrencilerimize yardımcı olur.Yanlış okuma ve yazma duruşunu düzeltin, çocuğun doğru duruşu geliştirmesine izin verin,böylece kısa görüş ve kamburun önlenmesinde rol oynayabilirler.Taban oturma düzeltici, bir alıcı delik ile tasarlanmıştır ve kullanılmadığında, braket alttan çıkarılır, çeneyi desteklemek için üst kısım döner, kullanımı çok kolaydır ve toplanmayı kolaylaştırır.Resim ekranı gibi.Uygulanabilir masaüstü : 15-35mm kalınlığında, derinliği 30 mm'den fazla ve eğme tablası yok.Ayarlanabilir yükseklik : masaüstünden 90 ~ 230mm.5 ila 14 yaş arası çocuklar ve ergen kullanımı için uygundur. 1. Oturma postürü düzelticisinin ürün İşlevi - yanlış okuma ve yazma duruşunu düzeltin, çocuğun doğru duruşu geliştirmesine izin verin, böylece kısa görüş ve kamburun önlenmesinde rol oynayabilirler. 2. Makul ve Bilimsel tasarım - pürüzsüz yüzey,güvenlik ve rahat,kurulumu kolay ve yüksekliği ayarlanabilir,klipsi ayarlamak için masanın veya masanın kalınlığına göre olabilir. 3. Temel alan delik tasarımı,depolama için uygun, dirseğini kullanmak gerekmez zaman altına kaldırılır olun. 4. Yüksek kaliteli ABS'den yapılmıştır.dayanıklı ve sağlam. 5. Makul ve bilimsel tasarım güvenlik ve rahattır.Açıklama : - Malzeme : ABS-Renk : Mavi, Pembe-Uygulanabilir masaüstü : 15-35mm kalınlığında, derinliği 30 mm'den fazla ve eğimli masa yok-Ayarlanabilir yükseklik : masaüstünden 90~230mm Paket içeriği : -1 x Oturma düzeltici DAYCOUNT her zaman ürünlerimizin kalitesinin yanında durun ve hizmetimizi günden güne geliştirmeye odaklanın.Amacımız, tüm işlemden tamamen memnun kalmanızdır!!.

Mülkleri için