.

5D Elmas Boyama Kitleri Yetişkinler için-6 Paket Boya Elmas Tam Yuvarlak Matkap 5D Elmas Nokta Zanaat Elmas Sanat Kitleri - Ev duvar dekoru ve Yetişkinler için Çocuklar DIY Hediye (Kuş Kelebek Flower12x12inch)

5D Elmas Boyama Kitleri Yetişkinler için-6 Paket Boya Elmas Tam Yuvarlak Matkap 5D Elmas Nokta Zanaat Elmas Sanat Kitleri - Ev duvar

₺ 89.91

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【DIY Sanat Zanaat】 Elmas boyama bir tür el yapımı sanat eseridir, bir DIY elmas boyamayı bitirmek, kendinizi sürekli olarak ayarlama ve ailenizle veya ailenizle mutlu zaman paylaşma sürecidir.friends.It bu elmas boyamayı çocuğunuzla tamamladığınızda eğitici bir ebeveyn-çocuk işbirliğine geliştirilecektir.Ve 5 D elmas boyama,kaygıyı uzaklaştırmanıza ve ruh halinizi sakinleştirmenize, stresi azaltmanıza, Konsantrasyonu artırmanıza, özgüveninizi artırmanıza, dayanıklılık geliştirmenize vb.Yardımcı olabilir. 【Tuval ve Elmas】 Yeni yükseltilmiş elmas boyama, yüksek netlikte su geçirmez boyama tuvalidir, ayrıntılı talimatlar ve mükemmel renk uyumu ile katlanması kolay değildir, sembollerin ve harflerin görülmesi ve okunması çok kolaydır.Parlak, güçlü üçüncü boyut elmas; Mükemmel renk maç, canlı görüntü, resim, pırlanta, elmas %30 daha gönderir. 【Elmas Ait Kitleri】 DIY 5 D Elmas Boyama kitleri İçerir : 6*Tuval、6 kitleri Yuvarlak Elmas、6*Nokta elmas kalem 、6*elmas tepsi、6*kil、60 * kendinden sızdırmazlık çanta.Tuval Boyutu : 11. 8x11. 8 inç, 30x30 cm.(Çerçeve). 【Uygulanabilir Sahne 】 5 D Elmas boyama, oturma odanızı, yatak odanızı, ofisinizi, barınızı veya farklı dekorasyonlarla eşleştirmek istediğiniz herhangi bir yeri süslemek için mükemmeldir style.It ayrıca doğum günleri, Cadılar Bayramı, Noel ve diğer tatillerde arkadaşlar ve çocuklar için ideal bir hediye. 【Kullanım Adımları】1. Kutuyu açın ve elmas çekme özel araçlarını kontrol edin. 2. Kodlama sırasına göre düzenlenmiş elmas rengini görüntüleyin. 3. Kaleme uygun miktarda elmas yapıştırıcı uygulayın, karşılık gelen elması yapıştırın. 4. İlgili renk koduna göre elması ilgili tuval üzerine yapıştırın. 5. Tamamlandığında, sağlam olduğundan emin olmak için elmaslara basmak için ağır bir kitap veya elinizi kullanın.Ipuçları : Eğer herhangi bir eksik renk Elmas veya hasarlı aksesuarları, lütfen bize ulaşın. 1 * HD Tuval. 1 * Nokta Elmas Kalem. 1 * Küp Elmas Tepsi. 1 * Kırmızı Katı Sakız.Çok Renkli ve Parlayan Elmaslar.Biz El Sanatları konusunda uzmanlaşmış bir Marka Btore Bpecializing vardır.Dükkanda Elmas Boyama Kitleri, Yetişkinlere Göre Boyama Kitleri ve Diğer Karakteristik El Sanatları bulunmaktadır.Yetişkinler için Eğlenceli el sanatlarını Daha iyi Deneyimlemenizi Sağlayan Yüksek Kaliteli Ürünler ve Profesyonel Ambalajlarla Alıcılara daha iyi bir Alışveriş Deneyimi Sunuyoruz.Yeni Yükseltilmiş Elmas Boyama Kitleri, Ayrıntılı Talimatlar ve Mükemmel Renk Uyumu ile Katlanması kolay olmayan, Yüksek Netlikte Su Geçirmez Boyama Tuvalidir, Sembollerin ve Harflerin Görülmesi ve Okunması Çok Kolaydır.Şu Anda En Popüler DIY Elmas Sanat Kitleri.5 D Elmas Boyama Kitleri, sizin ve Çocuklarınızın Sanatsal Yeteneklerini Keşfedebilir ve Geliştirebilir, Sizin ve Çocuklarınızın Uygulamalı Yaratıcı Yeteneklerini Geliştirebilir ve Kendi ellerinizle Enfes Sanat Eserleri Yaratmanın Başarı Duygusunu Yaşayabilir.Herkes Sanatçı olabilir izin.

Mülkleri için