.

12 3D Eğrisi ekran büyüteci için Cep Telefonu, HD Amplifikatör Projektör Magnifing Ekran Büyütücü için Filmler, Videolar, ve Oyun ile Katlanabilir Standı Tüm Akıllı Telefonlar ile Uyumlu (Siyah, 12 inç)

12 3D Eğrisi ekran büyüteci için Cep Telefonu, HD Amplifikatör Projektör Magnifing Ekran Büyütücü için Filmler, Videolar, ve Oyun ile

₺ 44.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【12 İNÇ KAVİSLİ ekran BÜYÜTECİ】 - 2019 yeni yükseltilmiş 3 D kavisli ekran amplifikatörü, akıllı telefonunuzun ekran görüntüsünü 2-4 kat büyütür, film izlemek ve oyun oynamak için mükemmeldir, bu da küçük ekrana uzun süreli odaklanmanın neden olduğu rahatsızlığı ve görsel yorgunluğu azaltır. 【3 D KEYFİ VE RADYASYON KORUMASI】 - HD zoom optik teknolojisi, ABS + 3 D eğri ekranı, 3 D görsel keyfi alın.Kavisli ekran, telefon ekranını daha büyük hale getirir, insanların geleneksel düz mercekten daha rahat izlemesini sağlar.Cep telefonu tarafından üretilen radyasyonun insan gözlerine zarar vermesini etkili bir şekilde önleyin. 【EL-ÜCRETSİZ VE TAŞINABİLİR TASARIM】 - Katlanır tasarım, hafif ve kompakt, uygun taşıma, kapalı için uygun, ofis, masaüstü, seyahat, yolculuk.Film ve video izlemek için bu cep telefonu ekran büyütecini kullanırken ellerinizi serbest bırakın. Kuşkusuz EVRENSEL UYUMLULUK özelliği - Bu cep telefonu ekran büyütücü herhangi bir akıllı telefon gibi i Phone 11/ X 10/10 / Artı / 7/7 Plus /6/6, Samsung Galaxy S9 Not 6/5/4/3 Kenar ve diğer tüm android telefon için mükemmel HD yakınlaştırma optik teknolojisi, pil gerekli, kabul. 【AİLE VE arkadaşlar İÇİN HEDİYE】- Basit ve şık tasarım, gözleri oldukça yakın görüş mesafesinden ve radyasyondan korumaya yardımcı olur, bu ürün aileniz veya aileniz için iyi bir tatil hediyesi seçimidir. friends.It kitap veya gazete okumak için geleneksel bir tam sayfa büyüteç olarak da kullanılabilir, yaşlılar için iyi bir hediye.Renk : Siyah / Boyut : 12 inç.

Mülkleri için