.

SHİNESTAR 12-İnç RV Propan Hortum için Camper, RV Propan Pigtail Hortum için 2 Sahne Otomatik Geçiş Regülatörü, 1/4 Ters Erkek Flare x Acme Somun, 2-Paketi

SHİNESTAR 12-İnç RV Propan Hortum için Camper, RV Propan Pigtail Hortum için 2 Sahne Otomatik Geçiş Regülatörü, 1/4 Ters Erkek Flare

₺ 72.60

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Standart Konektör】 5/16 "çaplı LP hortumunda bir ACME somunu x 1/4" ters çevrilmiş erkek parlama bulunur. 【Uygulama】 Kampçınızın 1/4 "ters parlama giriş regülatörünü 20lb veya 30lb LP tankına bağlayın (1/4" erkek NPT değil). 【Çift Amaçlı】 Ayrıca, yardımcı bir propan kaynağı olarak monte edilmiş dört portlu bir tişörte bağlanmak için de kullanılabilir. 【Daha Dayanıklı】 Paslanmaz örgülü kamp gaz hattının değiştirilmesi, sürtünme ve hayvanların neden olduğu hasarı etkili bir şekilde azaltır. 【CSA Sertifikalı】 Aşırı akış güvenliği ve termal kapatma.Ürün Özellikleri : Uzunluk : 1 Feet/12 inç/ 30.5 cm Paket Şunlardır : 2 Adet Hortumlar x 1 Konu Mühür Bandı Anma için : saatte 200,000 BTUs Çalışma Basıncı : 0-350 PSIG Tipi : QCC1/Type1 Bağlayıcı (Yeni Stil) Bağlantı konu : QCC1 bağlantı & 1/4" ters Erkek Flare.Malzeme : Paslanmaz Çelik Hortum ve Katı Pirinç Bağlantı Parçası CSA Sertifikalı : Pass S : Bu propan RV hortumu ne ile kullanılabilir?Bunu tanklar ve 2 Kademeli Otomatik Değiştirme Regülatörü (1/4" ters bağlantı parçası) veya 4 Portlu tee adaptörleri ile birlikte kullanabilirsiniz.S : bu bir 100lb tankı ile kullanılabilir mi?Evet, yine de POL bağlantılı bir adaptöre ihtiyacınız var.S : Hangi Cihaz için Uygundur?En sevdiğiniz gaz ızgarası, propan ısıtıcı, ocak, ateş çukuru masası, propan tiryakisi ve daha fazlası için RV veya propan tankını bağlayabilir.NOT : - Hortumlara çok fazla yük bindirmek sızıntıya neden olur . - Ambalajı açarken ve takarken keskin kenarlara dikkat edin, eldiven giymek daha iyi olacaktır . - Sadece Dış Mekan Kullanımı İçin.

Mülkleri için

Uzunluk:
1 Ayaklar / 12 İnç / 30.5 cm
Paket Şunlardır:
2 Adet Hortumlar x 1 Konu Sızdırmazlık Bandı
İçin derecelendirildi:
200, saatte 000 BTUs
Çalışma basıncı:
0-350 PSIG
Tip:
QCC1 / Type1 Konektörü (Yeni Stil)
Bağlantı dişi:
QCC1 bağlantısı ve 1/4 ters Erkek Parlama.
Malzeme:
Paslanmaz Çelik Hortum ve Katı Pirinç Bağlantı Parçası
CSA Sertifikalı:
Geçmek
S:
Bu propan RV hortumu ne ile kullanılabilir?
Bunu tanklar ve 2 Kademeli Otomatik Değiştirme Regülatörü (1/4 ters bağlantı parçası) veya 4 Portlu tee adaptörleri ile birlikte kullanabilirsiniz. :
Q:
Bu 100 lb'lik bir tankla kullanılabilir mi?
Evet, yine de POL bağlantılı bir adaptöre ihtiyacınız var. :
Q:
Hangi Cihaz için Uygundur?
En sevdiğiniz gaz ızgarası, propan ısıtıcı, ocak, ateş çukuru masası, propan tiryakisi ve daha fazlası için RV veya propan tankını bağlayabilir. :
Not:
- Hortumlara çok fazla yük bindirmek sızıntıya neden olur . :
- Ambalajı açarken ve takarken keskin kenarlara dikkat edin, eldiven giymek daha iyi olacaktır . :
- Sadece Dış Mekan Kullanımı İçin. :