.

Lpraer 3 Paket 4.5 Inç Süper Ince Elmas Karo Kesme Bıçağı Porselen Fayans Granit Mermer Seramik Karo Testere ve Açı Öğütücü ile Çalışır (Mavi)

Lpraer 3 Paket 4.5 Inç Süper Ince Elmas Karo Kesme Bıçağı Porselen Fayans Granit Mermer Seramik Karo Testere ve Açı Öğütücü ile Çalışır

₺ 68.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Boyut】Dış Çap : 115mm (4.5 inç).Kalınlık : 1.2 mm.5/8" veya 7/8" Çardaklı çoğu kiremit testeresi ve elde tutulan açılı taşlama makineleri için uygundur. 【Süper İnce Tasarım】 Süper ince turbo örgü jant elmas bıçak sizin için hızlı, hassas, pürüzsüz ve talaşsız kesim deneyimi sağlar. 【Yüksek Performans】 Elmas karo kesici bıçağın dış kenarı çok güçlüdür, X dişleri hızlı ve pürüzsüz kesim sağlar.Titreşimleri ve titremeyi önlemek için daha kalın merkez.Yüksek performanslı elmas matrisi, uzun ömür ve gelişmiş malzeme çıkarma sağlar. 【Uyumlu Modeller】 Islak ve Kuru kesim için farklı tipte açılı taşlama makinelerinde ve kiremit kesicilerde kullanılabilir. 【Yaygın Uygulamalar】 Elmas karo kesici bıçak, porselen, seramik karo, granit, kumtaşı kuvars, mermer, tuğla, kayrak, çimento destek levhasını kesmek için tasarlanmıştır.Renk : Mavi / Boyut : 4.5 İnç-3 Adet.

Mülkleri için