.

SEALVAC Akülü Vakum Mühürleyen Makinesi, Otomatik Gıda Tasarrufu, Kompakt Tasarım Gıda Mühürleyen ile Dikey Standı, Taşınabilir, Sous Vide, Şarap ve Konteyner Hava Sızdırmazlık İçerir 20 Sızdırmazlık Çanta 8X 12 (Siyah)

SEALVAC Akülü Vakum Mühürleyen Makinesi, Otomatik Gıda Tasarrufu, Kompakt Tasarım Gıda Mühürleyen ile Dikey Standı, Taşınabilir, Sous

₺ 404.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[KABLOSUZ GİT, HER ZAMAN, HER YERDE kullan] Tezgah alanından tasarruf edin.Hava fritözü gibi diğer mutfak aletlerinin yükselişiyle, muhtemelen yemeklerinizi pişirmeniz veya hazırlamanız için daha az tezgah alanı olduğunu fark etmişsinizdir.SEALVAC sadece kompakt boyutta değil, tamamen kablosuzdur, bu da uzun süreli tezgah alanından ödün vermek zorunda kalmadan çıkarabileceğiniz, kullanabileceğiniz ve saklayabileceğiniz anlamına gelir.İç veya dış mekanlarda kullanın.Masa, Mutfak, Arka bahçe, her yerde. 450 Mmhg emiş gücü.SEALVAC tamamen şarj olduktan sonra, 80 torbaya kadar mühürleyebileceksiniz.SEALVAC, vakum mekanizmasına güç sağlamak için genellikle elektrikli araçlarda kullanılan iki adet Samsung 18650 pil hücresi kullanır.Kablolu performansın ve kablosuz rahatlığın gücünü yaşayın. [KULLANIMI KOLAY, SESSİZ ve KOMPAKT TASARIM] SEALVAC, cihazı aşırı kolaylıkla kontrol etmenizi sağlayan dört sezgisel düğme (MANUEL/OTOMATİK/DURDUR/MÜHÜR) içerir.SEALVAC, ortalama bir kişiden kişiye konuşma ile aynı gürültü seviyesi olan 75db'de maksimuma çıkan düşük gürültülü bir motor kullanır.SEALVAC şık ve hafif olduğundan (2,81 lbs), Dikey Depolama Standını kullanmak mutfakta saklamak için ideal bir yoldur. [MARİNE, SOUS-VİDE, ŞARAP SIZDIRMAZLIĞI, CONTAİNER SIZDIRMAZLIĞI] SEALVAC, pişirmenizi yepyeni bir seviyeye yükseltmek için de kullanılabilir level.By yiyecek ve turşu seçiminizi mühürleyerek, lezzetleri kilitleyecek ve yoğunlaştıracaksınız.Şarabınızı vakumla kapatmak için bir şarap tıpa da kullanabilirsiniz.Sealvac'ı rutininize dahil ettiğinizde, yeni bir gıda depolama ve pişirme paradigması yaşayacaksınız. [FCC SERTİFİKALI ÜRÜN, UL TEST EDİLMİŞ ve SERTİFİKALI PİL İÇİNDE] SEALVAC cihazı FCC tarafından onaylanmıştır.İçindeki SEALVAC bataryası, geçerli Ürün güvenliği testine uygunluk açısından Ulusal Olarak Tanınan Test Laboratuvarları (NRTL'LER) tarafından UL tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır standards.To SEALVAC, hiçbir şey güvenlikten daha önemli değildir. "Artık toplu olarak yiyecek satın alabiliriz ve kötüye gitmeden önce bir hafta içinde hepsini yemek zorunda kalmaktan endişe etmeyebiliriz.". "Dezenfekte etme özelliği sayesinde çocuklarım için yemek yaparken daha büyük bir huzurum var.". "Kamp için yiyecek hazırlama ve depolama artık yiyeceklerimin vakumla kapatılmasından çok daha kolay.". "Her yemekten sonra artıklarım olduğunda, onu vakumla kapatabilir ve istediğim zaman tekrar yiyebilirim.".

Mülkleri için