.

COSTWAY El Tipi Buharlı Temizleyici, 9 Parçalı Aksesuar Seti ile 1050W Çok Amaçlı Vapur Temizleme, Güvenli Kilit, Kimyasal İçermeyen ve Güçlü, Mutfak, Banyo, Pencereler, Zeminler için Portatif Buharlı Temizleyici (Kırmızı)

COSTWAY El Tipi Buharlı Temizleyici, 9 Parçalı Aksesuar Seti ile 1050W Çok Amaçlı Vapur Temizleme, Güvenli Kilit, Kimyasal İçermeyen

₺ 107.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????【Güçlü Güç ve Yüksek Verimlilik】 1050 W'lık güçlü güçle desteklenen bu buharlı temizleyici, 270°F'ye kadar ekstra yüksek sıcaklık yayabilir ve derin ve kapsamlı temizleme etkilerini sağlar.Hemen hemen her türlü kir, yağ, kir, leke vb.Dahil olmak üzere buharlayıcı tarafından elimine edilebilir. ????【Kimyasal İçermeyen Temizlik ve Güvenlik Tasarımı】 Premium vapur herhangi bir zararlı duman veya kimyasal madde olmadan çalışacaktır, böylece vapur tarafından temizlenen ürünleri sağlıklı endişeler olmadan kullanabilirsiniz.Ayrıca, emniyet anahtarı, güvenlik kapağı ve aşırı ısınma koruması sizi haşlanma ve diğer tehlikelerden etkili bir şekilde uzak tutacaktır. ????【Çoklu Yüzey Mevcut】 360° dönebilen kardan mafsalı ile vapur, temizlik, sterilizasyon ve hatta ütüleme için mükemmeldir.Ve kardan, vapurun ahşap zeminler, havalandırma fanları, pencereler, giysiler, tezgah vb.Gibi birden fazla yüzeyi temizlemesini sağlayan altı farklı alet türüne bağlanabilir. ????【Kolay Kullanım ve Hafif】 Bu ürünü kullanmak için, sadece 175 ml su ile doldurulmuş vapuru güç kaynağına bağlamanız, 4 dakika beklemeniz ve ardından düğmeye basmanız yeterlidir.Ve aralıksız 8 ila 10 dakika boyunca sürekli olarak buharlaşabilir.Ayrıca, vapur sadece 3,5 lbs ağırlığındadır ve her yere kolayca taşımanıza izin verir. ????7. tam Aksesuar Seti Bulunmalıdır Bu buharlı temizleyici için aksesuarlar 9 adet, ölçü kabı, huni dahil, teslim, sprey bağlayan uzatılacak, jet nozzle, fırça aracı,meme aracı kavisli,tamamen farklı temizlik talepleri karşılayacak olan bez,geniş vapur aracı ve pencere temizleme aracı, temizlik.Renk : Kırmızı.

Mülkleri için