.

GreceYou Taşınabilir Havuz Vakum Jet Sualtı Temizleyici ile 5 Bölüm Kutup ve Örgü Çanta, Yerüstü Havuzu için, Sıcak Küvet, Spa, Gölet ve Çeşme (Bahçe Hortumu Olmadan)

GreceYou Taşınabilir Havuz Vakum Jet Sualtı Temizleyici ile 5 Bölüm Kutup ve Örgü Çanta, Yerüstü Havuzu için, Sıcak Küvet, Spa, Gölet

₺ 44.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Yüksek kaliteli Malzemeler】 El Tipi Havuz Vakumumuz, alüminyum alaşımlı direk ve naylon ince örgü filtre torbası ile yüksek kaliteli ABS plastik malzemeden yapılmıştır.Verimli, güçlü, istikrarlı ve dayanıklı, uzun ömürlü. 【Çalışma Prensibi】 Havuz jetli elektrikli süpürge, bahçe hortumunun su basıncı ile çalışır, hortumdaki su bir vakuma girer ve filtre torbasındaki sudaki yaprakları ve kumu toplamak için bir emme etkisi üretir.Emiş gücü, su basıncınıza ve hortumun uzunluğuna bağlıdır. 【Kullanımı Kolay】 Taşınabilir havuz temizleyicinin kurulumu kolaydır ve ekstra elektrik ve güç kaynağına gerek yoktur, sadece herhangi bir standart bahçe hortumuna bağlanın ve suyu açın, çalışmaya başlayacaktır.(Not : Kullanım sırasında parçaların düşmesini önlemek için lütfen tüm parçaları sıkıca takın.). 【Yaygın Olarak Uygulanabilir】 Havuz bakım seti, yer üstü yüzme havuzlarını, kaplıcaları, çocuk havuzlarını, şişme bahçe yüzme havuzlarını, göletleri, çeşmeleri, şelaleleri ve yerinde temizlik için büyük havuzları temizlemek için çok uygundur. 【Package Included】1 * emme ucu, 1 * örgü çanta, 1 * hızlı bağlantı, 1 * toka, 5 * kutup kolu, 1 * Giriş.Ürünlerimizden memnun değilseniz veya herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, 24 saat içinde size hizmet edeceğiz.Özellikler : Ürün : Taşınabilir yüzme havuzu temizleme aracı Boyutu : yaklaşık 63 * 42 * 35 cm/24.80*16.54*13.78 malzeme : ABS Renk : resimde gösterildiği gibi Uygulama : yerüstü havuzları, şişme yüzme havuzları, kaplıcalar, kaplıcalar, şelaleler, çeşmeler ve göletler, vb.Paket İçeriği1 * emme ucu1 * örgü çanta1 * hızlı bağlayıcı1 * toka5 * kutup tutamağı1 * Girişnot : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle biraz hataya izin verin.lütfen teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun. 2. Renk farkı ekran olarak farklı olabilir, lütfen anlayın.

Mülkleri için