.

El Duş Başlığı Yüksek Basınç 6 Sprey Ayarları, Ayrılabilir El Düzenlenen Showerhead 4.9 Yüz ile 70 Ekstra Uzun Etainless-çelik Esnek Hortum ve Metal Ayarlanabilir Braket (Krom)

El Duş Başlığı Yüksek Basınç 6 Sprey Ayarları, Ayrılabilir El Düzenlenen Showerhead 4.9 Yüz ile 70 Ekstra Uzun Etainless-çelik Esnek

₺ 107.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

►BÜYÜK basınç Mükemmel çalışır yüksek veya düşük basınç, 4.9 " yüz daha büyük kapsar; 6 ayar daha fazla seçenek sunar. ►KIRILMAZ DUŞ BAŞLIĞI TUTUCU : Katı pirinç konstrüksiyon, benzersiz tasarım.Çatlama ücretsiz; sağlam, açı ayarı serbestçe. ►EKSTRA UZUN SÜPER ESNEK HORTUM : 70 "75'e kadar uzanır"!Slinky, dolambaçlı değil; çocuklar, kürklü bebeklerin duşu sadece basit!. ►ÇOK KOLAY KURULUM : birkaç dakika içinde yapılır; kısıtlayıcının çıkarılması kolaydır; bir teflon bant takip eder. ►ENDİŞESİZ DUŞ SETİ SATIN ALMA : 10 yıl garanti!Herhangi bir soru, yukarıda Üst düzey İşbirliği tıklayarak bize posta.Bilyalı mafsal, yukarı ve aşağı 30° ' lik bir ayar açısına sahiptir.Bu tutucu, piyasada satılan duş başlıklarının çoğuyla eşleşir.Katı yapılmış brass.It plastikten çok daha üstün.Çalışma sırasında çatlayacağından endişelenmenize gerek yok. installation.It bir ninja, ağırlık taşıyor ve zaman ne kadar sürdüğünü kanıtlayacak.Bu hortum 70" ila 75 " arasında gerilebilir.Esneklik, asla düğümlenmeyeceği anlamına gelir.Duştan önce veya sonra" ipi çözmeniz " gerekmez.Dış boru paslanmaz çelikten imal edilmiştir.İç tüp EPDM kauçuktan yapılmıştır. 6 fonksiyon : Hafif sis, hafif sis + Yağış, Yağış, Güçlü su jeti + Yağış, Güçlü su jeti ve su tasarrufu damlama modu.Farklı ayarlar size farklı bir duş deneyimi sunar.Bu duş başlığı 6 ayara sahiptir.Geçiş yapabilirsiniz.Yüklemesi çok kolay.Kurulum talimatlarını izleyin, kurulum deneyiminiz olmasa bile kendiniz yapabilirsiniz.Bir anahtar ve teflon bant sağlıyoruz.Alet kutunuzu kırmanıza gerek yok.Katı yapılmış brass.It plastikten çok daha üstün.Çalışma sırasında çatlayacağından endişelenmenize gerek yok. installation.It bir ninja, ağırlık taşıyor ve zaman ne kadar sürdüğünü kanıtlayacak.

Mülkleri için