.

JNIUGD Vakum Paspas Bezi Pedleri ve Vakum Filtreleri Değiştirme kiti için Roborock S7 S7 + T7S T7S Artı 2 Yıkanabilir Filtreler 2 Mikrofiber Yumuşak Paspas Uzman Aksesuarları(4)

JNIUGD Vakum Paspas Bezi Pedleri ve Vakum Filtreleri Değiştirme kiti için Roborock S7 S7 + T7S T7S Artı 2 Yıkanabilir Filtreler 2 Mikrofiber

₺ 29.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

◆ Uygulama Modeli : Roborock S7 S7+ T7 S T7 S Plus ile uyumludur. ♦ Ürün kalitesi : Roborock ile aynı parça fabrikasından gelin, Roborock süpürgenizle %100 eşleşin, değiştirilmesi daha kolay. Mop Paspas pedleri / paçavralar yükseltilmiş bir versiyondur, mikrofiber seçiminden yapılmış,tüy bırakmayan,elle ve çamaşır makinesiyle yıkanabilen, kolay kuruyan,dayanıklı, tekrar kullanılabilen en yeni tasarımı benimser. ♦ Filtre ekranının yüksek kaliteli E11 sınıfı ve teflon kaplamasından yapılmış, toz daha kolay düşebilir, Yüksek verimli filtre orijinal tasarımla aynı mıknatısa sahiptir, yıkanabilir. Package Paket içeriği : 2 Yıkanabilir Filtre, 2 Paspas Bezi Pedi, şu anda maliyetin altında satılıyor, sadece deneme ve önerilerinizi almak için.Roborock S7 S7+ T7 S T7 S Plus ile uyumludur (Lütfen satın almadan önce Elektrikli Süpürge modelinizi onaylayın).Düzenli parça değişimi, elektrikli Süpürgenizi en iyi performans ve daha uzun ömür ile koruyacaktır.Temizleme sıklığınıza ve durumunuza bağlı olarak değiştirme süresinin 6-8 hafta olmasını öneririz.

Mülkleri için