.

Evrensel Bardak Tutucu, Bebek Arabası Bardak Tutucu Ayarlanabilir İçecek Bardak Tutucu Bebek Arabası Dönen Bardak Tutucu Bisiklet Arabası Tekerlekli Sandalye Motosiklet(2 Kanca ile)

Evrensel Bardak Tutucu, Bebek Arabası Bardak Tutucu Ayarlanabilir İçecek Bardak Tutucu Bebek Arabası Dönen Bardak Tutucu Bisiklet Arabası

₺ 29.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. Kuşkusuz YÜKSEK UYUM BARDAK TUTUCU bulunmalıdır ui çok fonksiyonlu bardak tutucu bebek Puset kolçak scooter çocuk bisiklet dağ bisikletleri ofis koltuğu her türlü tekerlekli sandalye yüklenebilir, arabaları vb kılıbık.Su şişesi, kahve fincanı biberon walker bisiklet scooter kolçak arabaları Puset çim biçme makineleri ATV koşu bandı vb gibi farklı boyut şişe koymak.Golf arabası tekne kolu bar motosiklet plaj sandalyesi vb.Gibi direkleri olan birçok nesne için uygundur. ADJUSTABLE【AYARLANABİLİR BOYUT】 Evrensel bardak tutucu, 2-4.5 cm çapında bebek arabası çubuğu için uygundur ve kolayca kaymayı önlemek için bebek arabası çubuğuna sıkıca kenetlenebilir.Klibin genişliği serbestçe ayarlanabilir, böylece bardak tutucu, çapı 95 mm'den az olan tüm şişeler için uygun farklı bebek arabası stillerine monte edilebilir. / 3.74in.It bebek şişeleri, su şişeleri, kahve kupaları, içecek şişeleri, içecek bardakları vb.Için uygundur. INSTALL【KURULUMU KOLAY】 Bebek arabası bardak tutucu, kolay kurulum için yükseltme ayar somunu tutucusunu kullanır ve 360 derece döndürme ile, Çapraz el çubuğu veya Dikey el çubuğu olsun, çeşitli çerçevelere takılabilir.Herhangi bir alet kullanmadan hazırlayabilirsiniz. 【İNSANLAŞMIŞ tasarım】Bebek arabası bardak tutucumuzun alt kısmında, aşırı sallanmayı ve düşmeyi önlemek için şişeyi içeride sabit tutabilen 3 elastik sabitleme şeridi vardır.Kancalar, 5-20 kg ağırlığa kadar olan ağır şeyleri destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. ( Üzerine çok ağır şeyler koymayın, aksi takdirde bebek arabasının ters çevrilmesi kolay olacaktır). SLIP【KAYMAZ MALZEMELER】 bardak tutucular ve kancalar çevre dostu ABS plastikten ve kaymaya dayanıklı kauçuktan, toksik olmayan ve kaymazdan yapılmıştır.Bu malzeme, bardakların kaba zeminde bile bebek arabası bardak tutucusunda sabit kalmasını sağlar. road.It sıvının fincandan dökülmesini önleyebilir.bardak tutucu.

Mülkleri için