.

Yatak Odası Duvar Lambası Sensör Duvar Lambası£Su geçirmez COB Duvar Lambası Yarı Dairesel LED Duvar Lambası £Anti Pas ve Su Geçirmez, Hafif ve Küçük Boyutlu, Kurulumu ve Kullanımı kolaydır.

Yatak Odası Duvar Lambası Sensör Duvar Lambası£Su geçirmez COB Duvar Lambası Yarı Dairesel LED Duvar Lambası £Anti Pas ve Su Geçirmez,

₺ 269.40

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Modern tasarım, bahçeler, avlu, oturma odası, vitrinler, yatak odası, koridorlar, restoran, restoran, bar, kahve dükkanı, otel vb.Için uygundur.Geniş iç ve dış mekanlarda aydınlatma ve dekorasyon kullanılır.Modern tasarım, bahçeler, avlu, oturma odası, vitrinler, yatak odası, koridorlar, restoran, restoran, bar, kahve dükkanı, otel vb.Için uygundur.Geniş iç ve dış mekanlarda aydınlatma ve dekorasyon kullanılır.COB LED lambaları benimser, fantastik enerji tasarrufu ve çevre dostu, ışığınız için ekstra uzun ömür sağlar.Gelişmiş alüminyum kabuk yapılmış, güvenli, anti-scratch, hiçbir pas, kolay temiz.Basit kurulum, ürünü duvara sabitlemek için sadece 2 vida kullanın, kullanımı kolaydır.İki ışık bölmesiyle, her yönüyle aydınlatma ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyarlanmıştır.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Duvar Lambası Malzeme : Alüminyum Renk : Siyah Lamba Boyutu : Yaklaşık.5 135x100mm /.5.2.Duvar Aydınlık Flux Çıktı : 90-100 LM/W Aydınlatma Alanı : 50 su Geçirmez : Evet Ağırlık : Yaklaşık asılı 2 adet Lamba Boncuk Modeli : cob Giriş : AC85-265 V 50/60 Hz Sürücü : LED sabit sürücü ünitesi Yükleme Yolu Lamba Boncuk Sıcak beyaz Sayısı 9in Güç : 12 W Işık Kaynağı : .653g / 23 oz Paket Listesi : 1 x Duvar Lambası Not : 1. Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Mülkleri için

Koşul:
100 % Marka Yeni
Öğe Türü:
Duvar Lambası
Malzeme:
Alüminyum
Renk:
Siyah
Lamba Boyutu:
Yaklaşık.135x100mm / 5. 3x3. 9 inç 
Güç:
12 W
Işık kaynağı:
Sıcak Beyaz
Lamba boncuk sayısı:
2 adet
Lamba Boncuk Modeli:
Başçavuş
Giriş:
AC85-265V 50/60 Hz
Sürme:
LED sabit sürücü ünitesi
Kurulum Yolu:
Duvar asılı
Işık Akısı Çıkışı:
90-100 LM / W.
Aydınlatma Alanı:
5O
Su geçirmez:
Evet
Ağırlık:
Yaklaşık.653g / 23 oz
Paket Listesi:
1 x Duvar Lambası :
Not:
1. Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm. Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir. Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. :