.

ILİKEPOW Şampuan Dispenseri, Şampuan ve Saç Kremi Dispenseri Duş Sabunluk Duvara Montaj 3 Odacıklı 250ML Sabunluk Banyo, Ev, Mutfak, Oteller, Restoranlar için Duş Dispenseri (Altın)

ILİKEPOW Şampuan Dispenseri, Şampuan ve Saç Kremi Dispenseri Duş Sabunluk Duvara Montaj 3 Odacıklı 250ML Sabunluk Banyo, Ev, Mutfak,

₺ 86.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

✔ MODERN ve ZARİF : Banyo, ev ve ticari kullanım için zarif ve modern tasarım manuel sabunluk. ♦ YÜKSEK KALİTELİ ABS PLASTİK : Duvara monte tasarım ve krom kaymaz düğme, sağlam ve dayanıklı.Isıya dayanıklı, hiçbir bakteriyel, anti-korozyon, sağlıklı ve sıhhi kullanmak için.Evinize veya işinize zerafet katıyor. CAPACİTY BÜYÜK KAPASİTE : Sıvı sabunlar, duş jelleri, losyonlar, şampuanlar, sanitzerler ve daha fazlası ile kullanım için 3 şeffaf hazneli (her haznede 250 ML/8.5 US sıvı ons) duvara monte edilmiş sabunluklar. APPLICATION YAYGIN UYGULAMA : Banyo, ev, mutfak, otel, restoran, spor salonu, kulüp vb.Alanlarda kullanım için mükemmeldir.Not : bu kalın saç kremi, şampuan vb.İçin uygun değildir.ya da önce su ekleyerek seyreltebilirsiniz. ▲ PACKAGE IÇERİR : Tüm kurulum araçları gibi vidalar, vida çapalar, kilit-tuşları, ve çıkartmalar için odası tanımlama, vb.Çift taraflı yapışkan bant ve cam tutkalı da bir montaj yöntemidir.NOT : Bu ürün üretim sürecinde temiz su veya sıvı sabunla test edilir.Üründe su veya su sisi bulunursa normal bir olgudur.Renk : Altın.

Mülkleri için