.

Metal Bitkiler Standı Saksı Tutucu Demir Sanat Pot Tutucu, AİSHN Saksı Destekleyen Kapalı Açık Bahçe Paketi ile 4 adet Farklı Boyutu (Siyah)

Metal Bitkiler Standı Saksı Tutucu Demir Sanat Pot Tutucu, AİSHN Saksı Destekleyen Kapalı Açık Bahçe Paketi ile 4 adet Farklı Boyutu

₺ 71.94

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【BOYUT ve PASLANMAZ MALZEME】 - Dahil 10.35x6. 3 inç/ 9. 56x5. 1 inç/ 8. 66x3. 9 inç/ 7. 48x2. 75 inç.Çiçek pot tutucu demir toz kaplamalı yapılmış, yani bu çelik ekici destekler hem kapalı hem açık için kullanılan dayanıklı, kat, güverte, veranda, çim ve bahçe, hiç pas üzerinde herhangi bir yerde olabilir. 【KARARLI ve sağlam】 - Oturma odası için bu ev zemin tesisi tutucusu, dayanıklı ve sağlam bir mimari yapıya sahiptir.Bu dış mekan bitki tabağı, çiçek saksılarının düşmeden istikrarlı bir şekilde durmasını sağlayacak 4 destek noktası ile tasarlanmıştır.Ve bu iç mekan bitki standı, saksı bitkilerinin farklı türlerini taşıyabilmesini sağlayan yüksek kaliteli demir kalın tellerle kaynaklanır. 【KORUMA ve DEKORASYON】 - Zemini çizmekten korkuyor musunuz?Endişelenmeyin, bu siyah metal kısa ekici standları, pahalı zemininizin yıpranması durumunda pürüzsüz ve kavisli mandallara sahiptir.Bu ev zemini bitki tutucusu dört farklı boyuta sahiptir ve evinize şık ve doğa dokunuşuyla zarif bir dekorasyon yapar. 【BİTKİ DRENAJI ve PARTİ MALZEMELERİ】 - Tencereleri yerden veya yerden çıkarabilirsiniz, böylece suyun boşalmasına izin verir ve çimleri mahvetmez veya ahşap zemini küflendirmezsiniz.Ayrıca, lezzetli sıcak yemeğinizi tutmak veya tıkaçlı büyük içecek dağıtım sürahisi için kullanmak gibi bir parti malzemeleri olarak da kullanabilirsiniz. 【AISHN %100 PARA İADE GARANTİSİ】 - AISHN, bu AISHN kapalı saksı bitkilerini alma konusundaki tüm endişelerinizi ortadan kaldırarak %100 para iade garantisi ve zamanında ve düşünceli satış sonrası hizmetler sunar, lütfen bitki saksı standınızı güvenle alın!.

Mülkleri için