.

Duş Telefon Tutucu Su Geçirmez ve Duvara Monte Duş Telefon Tutucu Banyo Kılıfı Montaj Rafı (6.8 inç Altındaki Telefon) (Beyaz)

Duş Telefon Tutucu Su Geçirmez ve Duvara Monte Duş Telefon Tutucu Banyo Kılıfı Montaj Rafı (6.8 inç Altındaki Telefon) (Beyaz)

₺ 20.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Ellerinizi Serbest Bırakın】 Duvar telefon tutucusu banyonuzda, tuvaletinizde, küvetinizde, mutfağınızda iyi bir arkadaştır.Yemek yaparken video izleyebilir ve ellerinizdeki yağ ve su lekeleri nedeniyle telefona dokunamama konusunda endişelenmeyin.Serbest bırakmak için duvara yatay olarak yerleştirin. hands.It TV şovlarını izlemek için harika.Canlı içeriği ve haberleri izlemek için duvara dikey olarak da yerleştirebilirsiniz. 【Punch Ücretsiz ve No-Trace】 Punch Ücretsiz, hiçbir iz ile her yerde yapıştırılabilir, güçlü ve istikrarlı.Duvara Avoi herhangi bir hasar. 【Düşünceli tasarım】 : su ve sisi önlemek için sızdırmaz kutu tasarımını ve gömülü silikon contayı benimsemek; Dahası, telefonunuzun yanlışlıkla düşmemesini sağlayan 60 derecelik açı açma ve kapama, size güzel bir kullanım deneyimi sunar. 【Zarif boyut, kurulumu kolay】 Herhangi bir yere yapıştırılabilir, iz yoktur, maksimum yük 5 kg'dır, 6.8” ' den küçük veya eşit boyutta cep telefonu için uygundur. 【Hassas dokunmatik kayşat】 Banyo telefon tutucumuz 0.25 mm esnek dokunmatik ekrana sahiptir, duş veya küvetin içinden serbestçe dokunabilir, ses seviyesini ayarlayabilir, şarkıları değiştirebilir, oyun oynayabilirsiniz.Renk : BEYAZ.

Mülkleri için