.

DİOSMİO Yanmaz Kasa Dolabı Güvenlik Kutusu, Tuş Takımı LED Göstergeli Dijital Şifreli Kilit Kasası, Tabanca Nakit Takı için Önemli Belgeler Ev Ofisi (1.7 Cub, Siyah)

DİOSMİO Yanmaz Kasa Dolabı Güvenlik Kutusu, Tuş Takımı LED Göstergeli Dijital Şifreli Kilit Kasası, Tabanca Nakit Takı için Önemli Belgeler

₺ 518.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz. . 【YANMAZ VE BÜYÜK KAPASİTE】 Kasalarımız çok güçlü ve yanmaz olan güçlü katı çelikten yapılmıştır ve kapak da kurcalamaya karşı dayanıklıdır. 1.7 yavru boyutu ve büyük kapasiteli tabancalar tutabilir, nakit, takı ve önemli belgeler, etc.It evler ve ofisler için en iyi güvenlik ortağıdır. REMOVABLE【ÇIKARILABİLİR BÖLME】 Dolap kapısı kalınlaştırılmıştır ve hırsızlık önleme katsayısını arttırmak için özel teknoloji ile güçlendirilmiş üçlü kilit göbeği kullanılır.Çıkarılabilir bölmeler, küçük boyutlu ve büyük kapasiteli, farklı boyutlardaki depolama ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. DUAL【DUAL UNLOCK】Bu kasa, doğrudan kod ve şifre ile açılabilen bir dijital kod kilidi ile tasarlanmıştır. knob.In şifrenin unutulması veya pilin bitmesi durumunda, iki acil durum anahtarı equipped.In acil bir durumda, anahtar ve düğme kilidin kilidini açmak için kullanılabilir.Operasyon basit ve dayanıklıdır. ALARM【ALARM HATIRLATMA】 Alarm fonksiyonu size daha fazla huzur verir.Yanlış şifre 3 kez girildiğinde, kasa doğru şifre girilene kadar 60 saniye boyunca alarm vermeye devam edecektir. entered.In başka bir deyişle, bir hırsız kasayı bir şifre ile gizlice açmak isterse, alarm hatırlatma işlevi size zaman kazandıracaktır.Yanlışlıkla bir hata yaparsanız, kasayı açtıktan ve gücü kestikten sonra alarm sesi durur. ◆ 【24 SAAT HİZMET】 24 saat çevrimiçi müşteri hizmetimiz var ve 90 günlük makul olmayan iade ve değişimi destekliyoruz.Eğer beni en kısa zamanda güvenli, lütfen temas aldıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız.Anahtar kaybolursa, sizin için ücretsiz olarak yeniden yayınlamak için lütfen benimle iletişime geçin.

Mülkleri için