.

(ABD STOĞU) Yanmaz ve Su Geçirmez Katmanlı Güvenlik Kutusu, Dijital Tuş Takımı ve Tuş Kilidi Kasa, Belge , Nakit, Mücevherleri Korumak için Çıkarılabilir İç Bölme plakası Kasaları (1.53 Fit Küp Kasa)

(ABD STOĞU) Yanmaz ve Su Geçirmez Katmanlı Güvenlik Kutusu, Dijital Tuş Takımı ve Tuş Kilidi Kasa, Belge , Nakit, Mücevherleri Korumak

₺ 518.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Oo verdiğim iki kilit Açma Yöntemleri Bulunmalıdır İskelet Anahtar+Dijital İki kilit Açma Yöntemleri Kilidi, Programlanabilir dijital kilit 2 Ana anahtarlar İçerir kurmak ve işletmek kolaydır; : giriş kodunu unutmadan merak Etme, Bu Dijital Kasa paket(Pil dahil değildir) pil ölü durumda, unutulan şifre, ya da başka herhangi bir acil durumda 2 geçersiz erişim tuşları içerir. ★【Üçlü Kilit Çekirdek Para Kasaları】 Kilit kutusu,değerli eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için üç adet 0.78 inç katı canlı kilitleme cıvatası, gözetlemeye dayanıklı ön kapı paneli ile donatılmış yüksek kaliteli katı çelik levha malzemeden yapılmıştır. ★【Yanmaz ve Su Geçirmez Katman Kasaları】 : Kutunuz yüksek kaliteli metal malzemelerden yapılmıştır, masanın üstüne ve altına koyun.kasalarınızı, belgelerinizi, belgelerinizi, dijital ürünlerinizi, nakit paralarınızı, mücevherlerinizi ve gizlilik öğelerinizi güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olabilir; kasaların arkasında vidalarla sabitlenebilen vida deliği vardır, Kasalar duvara ve kabine konabilir ve değerli eşyalarınız için çok yönlü koruma sağlar. ★【Çıkarılabilir İç Raf Kasası】 Dış Boyutlar : 17.7"*14.9"*12.2", Kapasite Ev kasaları için yeterlidir, Ayarlanabilir / çıkarılabilir iç raf, önemli eşyalarınızı kolayca düzenlemenizi sağlar ve istediğinizi bulmanız için uygundur. ★【1 Yıl Garanti】 : Güvenliği garanti eden bir kutu ve sağladığımız 90 Günlük iade ve değişim hizmeti, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen çevrimiçi postamızla iletişime geçmekten çekinmeyin, 24 saat içinde sorunları çözmenize yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.Su geçirmez ve Yanmaz katman, Güvenli ve Güvenlik : . Tüm çelik anti-hırsızlık : Katı tüm çelikten yapılmış, değerli eşyalarınızı saklamak için emin olabilirsiniz. Kalın tüm çelik kilit silindiri daha güvenlidir : 3 adet 0.78 in Katı Kilit, mülk güvenliğinizi korumak için yeterlidir.

Mülkleri için