.

LED Altında kabine aydınlatma hareket sensörü, CFGROW 3.28 FT dört modları yatak merdiven dolap lambası bant, su geçirmez 5 V USB LED dolap gece şerit ışık(soğuk beyaz, 1 M x 4 Packs)

LED Altında kabine aydınlatma hareket sensörü, CFGROW 3.28 FT dört modları yatak merdiven dolap lambası bant, su geçirmez 5 V USB LED

₺ 89.94

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Dört Mod İsteğe Bağlı】 Hareket Sensörü kırmızı ışık sönerse, bu da hareket sensörü moduna dönüştüğü anlamına gelir.Düğmeyi “Güneş " Moduna getirdiğinizde, tüm gün 24 saat çalışacaktır; “Ay” moduna ayarlarsanız, yalnızca geceleri çalışır. 【Dual Güç Kaynağı ve Zaman Gecikmesi Adjustment】 With mikro USB bağlantı noktası, bu LED dolap ışık USB kablosu tarafından desteklenmektedir olabilir (Dahil Değildir) doğrudan, daha fazla tasarruf veya 4 AAA pil ile (Dahil Değildir), daha uygun.Ve bir Zaman Gecikmesi düğmesi var, ışık açma süresini 15 saniyeden 5 dakika gecikmeye ayarlayabilirsiniz.Sadece 5 V USB şarj cihazı ile güçlendirilebilir. 【Esnek Uygulama】 3 M(10 Ft) yapışkanlı LED kabin altı şerit ışığı, ekstra ihtiyacınız olan her yere hızlı bir şekilde monte etmenizi sağlar light.It bu çift taraflı yapıştırıcı, kağıdı çıkardığınızda lütfen dikkatli olun. careful.It ihtiyacınız olan uzunlukta da kesilebilir, sadece bakır konektörlerin bulunduğu küçük siyah çizgiyi kesmek için makas kullanın. 【Güç Tasarrufu】 Bu kabin gece şeridi ışığının LED gücü, 10 W akkor ampulle aynı ışığı üretmek için 2,4 W'a kadar tüketir.Sadece hareketinizi algıladığında yanar, Otomatik kapanma. 【Warranty】 Offer bu led altında kabine gece şerit ışık 12-month garanti artı 30 gün memnuniyet veya iade garantisi.Eğer herhangi bir soru ve memnun yapacak Eğer bizimle ilk temas.Boyut : 4 M / Renk : Soğuk Beyaz.

Mülkleri için