.

TAİWAİN Yönlendirici Bit Set 5 Parmak Eklem 1/4 Inç Shank 3 ADET, ağaç İşleme Kesici Geri Dönüşümlü Parmak Tutkal Doğrama Freze Uçları, ahşap Gönye Karbür CNC Kesme Aracı(F-1-145Z)

TAİWAİN Yönlendirici Bit Set 5 Parmak Eklem 1/4 Inç Shank 3 ADET, ağaç İşleme Kesici Geri Dönüşümlü Parmak Tutkal Doğrama Freze Uçları,

₺ 116.55

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

◆ Satisfication Karantina 5 Parmak Eklem Yönlendirici Bit Set 1/4 İnç Sap, 3 paketi ile saklama kutusu, hassas boyutu kesici, kolayca görevleri geniş bir yelpazede gerçekleştirmek.Kapılar, masalar, raflar, duvarlar, DIY ahşap işleri ve daha fazlası için profesyonel. ♦ Geniş Uygulama - Uygun : MDF, masif ahşap, yonga levha, kontrplak, ahşap kapı çerçeveleri, ahşap pencere çerçeveleri, dolaplar ve kutular, vb.Bununla birlikte, lütfen demirli metalleri ve çelik, demir ve kum gibi ahşap olmayan malzemeleri kesmekten kaçının. ✔ Saklanması ve Taşınması Kolaydır-Birlikte verilen ahşap kasa sağlamdır ve işler veya DIY ev geliştirme projeleri arasında yüksek kaliteli yönlendirici bitlerin depolanmasını kolaylaştırır.Kılıf ayrıca hareket halindeyken veya uzak site konumlarında çalışmak için seyahat ederken bitlerin korunmasına yardımcı olur. ♦ Pürüzsüz ve Keskin Kesici - Karbür kesiciler, çift flüt, düz şaft, Anti-Geri Tepme Tasarımlı katı sertleştirilmiş çelik gövdelere sahip, CNC ve diğer otomatik masa üstü taşınabilir yönlendiricilerde kullanılır.ağaç işleme, kenar, kırpma, kanal açma, damar ahşap projeleri için mükemmeldir. ♦ Kullanırken herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın ve biz 24 saat içinde cevap verecektir.Stil : F-1-145 Z.

Mülkleri için