.

Bling Rhinestone Elmas Çiçek Şekli Örgü Şerit Wrap, Storystore Gümüş Akrilik Bling Elmas Wrap Şerit Düğün için, Kek, Vazo Süslemeleri, Parti Malzemeleri(1 Rulo, 30Ft, 6 Satırlar)(Gümüş Çiçek Şekli)

Bling Rhinestone Elmas Çiçek Şekli Örgü Şerit Wrap, Storystore Gümüş Akrilik Bling Elmas Wrap Şerit Düğün için, Kek, Vazo Süslemeleri,

₺ 41.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

???? 【Kolayca Kesilebilir】Dize örgüsü ile bir arada tutulan bu gümüş yapay elmas şerit rulosunun kesilmesi kolaydır, İhtiyacınız olduğunda uzunluğu basit ev makasıyla kesebilirsiniz. ????【Yaygın Olarak Kullanılan】 Birçok etkinlik tasarımcısı, Düğün Pastası, Gelin/Bebek Duşu, Doğum Günleri, Mezuniyet Partisi Sanatları ve El Sanatları vb.Gibi etkinliğe biraz "ışıltı" eklemek için kekleri, mumları, vazoları, merkez parçalarını süslemek için şerit/sargıyı kullanır. ????【Zarif Dekorasyon】 Bu güzel köpüklü yapay elmas kurdele, yerleştirmeye karar verdiğiniz her yere biraz dikkat çekeceğinden emin olabilirsiniz. ????【İyi Kalite】 Ürünlerimizi göndermeden önce %100 muayene yapıyoruz, her rulonun kusurlu olmadığından emin olun, lütfen ürünlerimizi satın aldığınızdan emin olun. ????【MÜKEMMEL DEĞER】 Bir elmas "görünüm" verir, ancak bunların gerçek rhinestones veya elmas olmadığını lütfen unutmayın.Onlar sadece dekorasyon içindir!.

Mülkleri için