.

BHCLİGHT 2 paket her 72FT 200 LED güneş dize ışıkları, yükseltilmiş süper dayanıklı güneş noel ışıkları açık, su geçirmez 8 modları güneş peri ışıkları için noel ağacı veranda bahçe (sıcak beyaz)

BHCLİGHT 2 paket her 72FT 200 LED güneş dize ışıkları, yükseltilmiş süper dayanıklı güneş noel ışıkları açık, su geçirmez 8 modları güneş

₺ 59.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Why Seçin Bu Güneş Dize ışıkları Outdoor】 : 1800 MAH Büyük Kapasiteli Pil ile uzun çalışma Süresi, Süper Parlak, IP65 Su geçirmez Performans, Yüksek Kaliteli Esnek Bakır Tel, Hızlı Şarj Teknolojisi, Romantik Dekorasyon. 【Yükseltilmiş Dayanıklı Güneş Noel ışıkları】 : Hızlı şarj teknolojisine sahip daha büyük güneş paneli, size daha yüksek güneş enerjisi dönüşümü sağlar, bu peri ışıklarını diğerlerinden daha sağlam hale getirir. 【1800 MAH Daha Büyük Kapasiteli Pil ile Daha Uzun Çalışma Süresi】 : Bu dış mekan dize ışıkları güneş enerjisi ile şarj edilir, ekstra elektrik maliyeti yoktur ve değiştirmeye gerek yoktur. battery.it tam şarj olduktan sonra 10-12 saate kadar çalışabilir (8 saat). 【 8 Aydınlatma Modu ve Hafıza Fonksiyonu】 : Bu pırıltı ışıkları Açma/Kapama düğmesine ve mod düğmesine sahiptir.Mod düğmesine basarak farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 8 farklı mod seçebilirsiniz.Ve dahili bellek yongası son mod ayarınızı kaydeder, böylece tekrar sıfırlamanıza gerek kalmaz. 【Yaygın Olarak Kullanılan Peri ışıkları】 : Ev dekorasyonu, parti süslemeleri, düğün süslemeleri, tatil süslemeleri, veranda, bahçe, arka bahçe, çit, sundurma, ağaç, çatı vb.Için mükemmeldir. 3.94 inç * 3.74 inç Büyük GÜNEŞ PANELİ. 1800 m Ah Büyük Pil Kapasitesi. 200led 66ft uzun dize ışıkları * 2 paketi.Uzun süreli depolama nedeniyle güneş paneline güç verilmeyebilir.Lütfen şarj etmeden önce gücü açın ve şarj edilecektir automatically.It sadece anahtar "açık"olduğunda şarj oluyor.Güneş panelinde, ışıkların parlak bir şekilde harekete geçmesini engelleyen ışığa duyarlı bir göz vardır. environment.So açma-kapama düğmesini "açık" konumda kontrol etmek için lütfen güneş panelini kapatın.Lütfen güneş panelini takarken başka ışık kaynağı olmadığından emin olun.Lütfen önce güneş panelinden koruyucu filmi yırtın using.It sadece yağmurdan korunmak için tasarlanmıştır.Lütfen suya batırmayın.Lütfen ekipmanı izinsiz olarak sökmeyin veya tamir etmeyin. 3.94 inç * 3.74 inç Büyük Güneş paneli1800mah Büyük pil Kapasitesi200led 66ft uzun dize ışıkları * 2 paket.Uzun süreli depolama nedeniyle güneş paneline güç verilmeyebilir.Lütfen şarj etmeden önce gücü açın ve şarj edilecektir automatically.It sadece anahtar "açık"olduğunda şarj oluyor.Güneş panelinde, ışıkların parlak bir şekilde harekete geçmesini engelleyen ışığa duyarlı bir göz vardır. environment.So açma-kapama düğmesini "açık" konumda kontrol etmek için lütfen güneş panelini kapatın.Lütfen güneş panelini takarken başka ışık kaynağı olmadığından emin olun.Lütfen önce güneş panelinden koruyucu filmi yırtın using.It sadece yağmurdan korunmak için tasarlanmıştır.Lütfen suya batırmayın.Lütfen ekipmanı izinsiz olarak sökmeyin veya tamir etmeyin.

Mülkleri için