.

HMEI disko ışık LED parti sahne ışık RGB çakarlı lamba Noel projektör Ses Aktif Dönen disko topu lamba dans pisti için (Boyut: İNGILTERE Tak)

HMEI disko ışık LED parti sahne ışık RGB çakarlı lamba Noel projektör Ses Aktif Dönen disko topu lamba dans pisti için (Boyut: İNGILTERE

₺ 108.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

*ÇOK FONKSİYONLU DİSKO ışıkları : 3 ses aktive modu + 7 aydınlatma modu + flaş + dönen hız kontrolü + flaş hız kontrolü. *7 aydınlatma modu parti ışıkları : Kırmızı, yeşil, mavi, kırmızı/yeşil, kırmızı/mavi, yeşil/mavi ve RGB. * SESLE çalışan DİSKO ışıkları : Güçlü sesle çalışan sensör.Doğum günü partileri, dans partileri, dj, bar, karaoke, noel, düğün, gösteri, kulüp, pub, Noel, Cadılar Bayramı vb.Için mükemmeldir. *UZAKTAN kumandalı parti ışıkları : Bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir, ışıkları açmak/kapatmak, ses aktif/aydınlatma modlarını değiştirmek ve dönme/flaş hızını kontrol etmek için kullanabilirsiniz.Uzaktan kumandadaki tüm işlevlerin kullanımı çok kolaydır. * Taşıması kolaydır, çünkü 6 renkli disko ışığı mini boyuttadır.Ve 6 renk disko ışığı 100sq aydınlatabilir.odanın ft.Çevre ne kadar koyu olursa, aydınlatma o kadar iyi olur effect.It en iyi parti ışıkları olan her türlü kapalı parti için uygundur.Boyutu : İNGILTERE Tak.

Mülkleri için