.

Ses Panda ses aktive parti ışıkları, disko topu RBG Strobe ışıkları uzaktan kumanda ve 9 aydınlatma modları ile ev partisi için, Karaoke, dans salonu, kulübü, Pub, bar ve ruh ışıkları (Hoparlör olmadan)

Ses Panda ses aktive parti ışıkları, disko topu RBG Strobe ışıkları uzaktan kumanda ve 9 aydınlatma modları ile ev partisi için, Karaoke,

₺ 40.50

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

sound [SES aktive parti ışıkları ] Ses aktive ışıkları, farklı müzik, farklı titreşimler ile disko topu.Dans salonunuza her yeni şarkı geldiğinde ışıkları değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan dans ışıklarınızla dans edin. sound [SES aktive parti ışıkları ] Ses aktive ışıkları ile disko topu; farklı müzik, farklı titreşimler.Bu müzik senkronize disko topu ile müzik ritimlerinizle dans edin. install [HAFİF VE taşınabilir ] Kurulumu kolay, taşıması kolay – bu mini disko topunu her yere getirin ve yanıp sönen ışıklarını gösterin. SAFE [GÜVENLİ VE KULLANIŞLI ] Bir USB kablosuyla DC5 V güç kaynağı, bu disko topunu çocuklar da dahil olmak üzere herkesin kullanımı için güvenli ve kullanışlı hale getirir.Her yerde ve her yerde kullanmak için taşınabilir bir şarj cihazı da dahil olmak üzere herhangi bir USB kablosuna bağlanın.Tipi : LED parti flaş ışıkları.Renk : Siyah.Ağırlık : 204g.ışık : LED.Ses Aktif Fonksiyonu.Şarj Tipi : USB DC 5 V. kablo Uzunluğu : 121 cm.SNP-2000 parti disko ışıkları.Kullanım Kılavuzu.Şarj Kablosu (USB DC5 V). Hareketlerinizi yanıp sönen ses aktif 9 LED ışığı ile müziğe tamamen dalın.Farklı ışık stillerine sahip net ve canlı renk desenleri, herkesi iyi bir ruh haline getirecektir.Uzaktan kumanda ile 3 renk deseninden, 3 ses aktive modundan, motorun hızından ve SNP-2000'in flaş fonksiyonlarından kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Mülkleri için