.

LTWHOME Yıkanabilir Filtre Dyson DC17 Hepa Ön Motorlu Elektrikli Süpürge için Uygun, Filtre Parçası # 911236-01 ile Karşılaştırın (2'li Paket)

LTWHOME Yıkanabilir Filtre Dyson DC17 Hepa Ön Motorlu Elektrikli Süpürge için Uygun, Filtre Parçası 911236-01 ile Karşılaştırın (2'li

₺ 38.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Paket Şunlardır : 2 adet ön motor filtresi.Yıkanabilir ve Tekrar kullanılabilir.Her 3 ila 6 ayda bir değiştirin.OEM# değiştirir : 911236-01. Modellere Uyar : DC17 Hayvan, DC17 Toplam Temiz, DC17 Tüm Katlar, DC17 Mutlak Ve DC17 Astım ve Alerji.Ürün Açıklaması Yıkanabilir ön motor filtresi Dyson DC17 için tasarlanmıştır. Bu Hepa filtreleri, iç mekan hava kalitesini artırmaya yardımcı olmak için ev kirini ve tozunu temizlerken vakum yaparken çalışır.Mağazamızda istediğiniz ilgili filtreyi seçmek için lütfen "dürüst uç" u tıklayın.Özellikler-Paket şunlardır : 2 adet ön motor filtresi. - Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. - Her 3 ila 6 ayda bir değiştirin. - Gerçek Yığın oranı-havadaki partiküllerin %99,97'sini 0,3 mikrona kadar filtreler. - OEM# değiştirir : 911236-01. - Uygun modeller : DC17 hayvan, DC17 toplam temiz, DC17 tüm katlar, DC17 mutlak ve DC17 astım ve alerji.Nakliye Hakkında Büyük stok durumu ve hızlı sevkiyat işimizin çekirdeğidir.Her siparişi 24 saat içinde işlemek için her türlü çabayı göstereceğiz.Biz uluslararası satıcı, her öğe iki gümrük tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir.Posta taşıyıcımız olarak Çin Post Air Mail, DHL global mail kullanıyoruz ve teslimat için günlere ihtiyacı var.Bu süre zarfında öğeyi almazsanız veya herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen öncelikle bizimle iletişime geçin.Kesinlikle sizin için çözeceğiz.Her siparişi, büyük veya küçük olursa olsun, elimizden geldiğince hızlı bir şekilde ele alacağımızdan emin olabilirsiniz.Hakkımızda Biz dürüst satıcı, herhangi bir sorun varsa, geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz.Sizinle sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Mülkleri için