.

SurmountWay Yüksek Hassasiyetli Ölçekli 5 kg x 0.1 g Doğru Digtal Laboratuvar Laboratuvar Endüstriyel Bilimsel Elektronik Ölçekli Ticari Sayma mutfak tartıları Takı Altın Analitik Tartı(5000g, 0.1 g)

SurmountWay Yüksek Hassasiyetli Ölçekli 5 kg x 0.1 g Doğru Digtal Laboratuvar Laboratuvar Endüstriyel Bilimsel Elektronik Ölçekli Ticari

₺ 39.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Yüksek Kaliteli Malzeme】 - Hassas sayma ölçeği kabuğu yeni ABS çevre koruma malzemesinden yapılmıştır.Tartım tavası endüstriyel kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir steel.It dayanıklı, ısıya dayanıklı ve düşmeye karşı dayanıklı ve korozyona dayanıklıdır ve tartım tavası kolayca sökülebilir ve temizlenebilir. 【Doğru, Hızlı Tepki】 - Dijital ölçek, yükseltilmiş yüksek hassasiyetli dahili sensör ile donatılmıştır ve birkaç saniye içinde yanıt verebilir.Kaymaz paspas tasarımı, bu laboratuvar terazisinin farklı tartım ortamlarına daha iyi uymasını sağlar.Üretici tarafından yükseltildikten sonra, sayım ölçeği kullanım sırasında otomatik olarak kapanmayacaktır.Laboratuvar ölçümü için kullanılsa bile endişelenmeyin. 【Units Switch】 -6 birimleri : gram, kg, ct, tl, ons, dwt için 3 kg, 5 kg ve 6 kg kapasiteli sayma ölçekler; 13 birimleri : gram/ ct/ lb/ ons/ dr/ gn/ ozt/ dwt/ MM/ tl.J / tl.T / tl.7.5 kg ve 10kg kapasiteli sayma ölçekleri için H / t. 【Geniş Uygulama】 - Bu bilimsel ölçek, mücevher, vida, parça, madeni para, yiyecek ve daha fazlası gibi birçok şeyi ağırlıklandırabilir. etc.It laboratuvarlara,mutfağa, okullara, ticari, endüstriyel, tarıma yaygın olarak uygulanabilir. 【Ce Sertifikası】 - Tüm bilimsel sayma ölçeklerimiz bir yıl garanti ve ömür boyu teknik servise sahiptir.Aldığınız ürünün herhangi bir kalite sorunu varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve bir yıl içinde ücretsiz olarak değiştirmenize yardımcı olacağız!.

Mülkleri için