.

Dijital Kumpas, 0-6, Metrik, İnç, Kesirli Kumpas Ölçme Aracı, paslanmaz Çelik Elektronik 6 inç Dijital Kumpas Ölçme Aracı, IP54 Su Geçirmez Sürmeli Kumpas, geniş LCD Ekran (150mm)

Dijital Kumpas, 0-6, Metrik, İnç, Kesirli Kumpas Ölçme Aracı, paslanmaz Çelik Elektronik 6 inç Dijital Kumpas Ölçme Aracı, IP54 Su Geçirmez

₺ 144.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Precise Kumpas ile 3x Ölçüm Modları,Paslanmaz Çelik Gövde,Çinko Alaşım Kabuk Koruma için LCD,IP54 Sınıf Su Geçirmez,4x Ölçüm Functions】. 【Precise Ölçüm Modları/Aralığı/Çözünürlük/Display】Electronic Mikrometre Kumpas Ölçüm Modları : mm/inç/kesir,Aralığı : 0~6 inç/0~150mm, Çözünürlük : 0.0005"/0.01 mm, Ekran : Büyük LCD ile otomatik on / off. 【LCD için Paslanmaz Çelik Gövde/Çinko Alaşımlı Kabuk Koruması】Birinci Sınıf Paslanmaz Çelik Fren Kaliper Aleti, Tırtıllı başparmak silindiri ve kilitleme vidası kafası çerçeveli LCD için Çinko Alaşımlı Kabuk, kaliperin düzgün kaymasını ve doğru konumlandırılmasını sağlar .İç ve Dış Tamamen Kapalı Ölçüm Çeneleri ile Hassas Kumpas Seti. 【IP54 Sınıfı Koruma】 IP54 Sınıfı Dijital Ruller Kaliper toza, yağ lekelerine,her taraftan su sıçramasına karşı çift koruma (suda kullanmayın).Profesyoneller ve amatörler tarafından günlük olarak kullanılan geniş bir Uygulama Yelpazesi için ideal Dijital Metrik,inç,Kesir Mikrometre Kaliper Seti Aracı. 【4x Ölçüm Fonksiyonları】 Dış/İç/Derinlik/Adım Boyutlarını Doğru ve Kolay Bir Şekilde Ölçün, İki Set Çeneli 6" Dijital Kumpas Ölçüm Aleti. 【Değerli Kumpas Seti2x Ekstra Pil Değiştirme; 1x Mini Tornavida; 1x Sağlam Taşınabilir plastik saklama kutusu ile Kumpas Ölçme Aracı Kullanım Kılavuzu; 1x Kağıt Durumda. 2 Yıl Sınırlı Garanti.Ürün Markası : Dekiraych.Ürün Adı : Dijital Kumpas Ölçme Aracı.Ürün Ağırlığı : 13 ons.Ürün Ölçüleri : 9. 5x3.5x0. 6 inç.Malzeme : IP54 Su Geçirmez Sertleştirilmiş Paslanmaz Çelik.Piller : 2 Lityum Metal piller (3 V düğme hücre).Paket Miktarı : 1. Dış Çap : Fonksiyon ölçümü, Çap, Stepth ve Derinliği İçinde.Ölçüm Aralığı : 0-150mm / 0-6 inç.Ölçüm Doğruluğu : + / -0.0005 inç (0.01 mm).Ekran : Büyük LCD.Dönüşüm : İnç / Metrik / Kesir.Çözünürlük : 0.01 mm / 0.0005 inç. 1x Dijital Kumpas. 2x Ek Düğme Pil. 1x Mini Tornavida. 1x Temizleme Bezi. 1x Sağlam Plastik Kasa. 1x Kağıt Kutusu.

Mülkleri için