.

Yastıklı Giantex Ayakkabı Depolama Tezgahı, Giriş Yolu Depolama Tezgahları, Yatak Odası için Yatak Tezgahı, Koltuklu Ahşap Ayakkabı Tezgahı (Siyah)

Yastıklı Giantex Ayakkabı Depolama Tezgahı, Giriş Yolu Depolama Tezgahları, Yatak Odası için Yatak Tezgahı, Koltuklu Ahşap Ayakkabı Tezgahı

₺ 269.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Kazalardan, lekelerden, yırtılmalardan ve yırtılmalardan kaynaklanan ürün hasarları ilk günden itibaren karşılanır.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir. 【Yumuşak Koltuk Minderi】 - Yastığın içindeki yumuşak ve yüksek yoğunluklu sünger sizi rahat ve rahat hissettirir.Tezgah koltuğu, ayrı bir iyi koltuk görevi görmek için tezgahtan serbestçe alınabilir. 【Üst Kulplu Ahşap Ayakkabı Tezgahı】 - Ayakkabı organizatör tezgahımız, bankta oturan ve uzun süre yepyeni kalmasını sağlayan herkesi güçlü bir şekilde destekleyebilir.Üst tutamak, tezgahı hareket ettirmek veya minderi koltuğa koymak için size çok kolaylık sağlar. 【Modern ve Şık Depolama Tezgahı】 - Siyah, evinizin ve odanızın herhangi bir dekoruyla eşleşir.Giriş yoluna yerleştirildiğinde, koltukta oturan ayakkabılarınızı değiştirmeniz ve evde boş zamanlarınızın tadını çıkarmanız çok uygundur. 【Koltuğun altında Yeterli Depolama Alanı】- Üst kapağın altında, ayakkabılarınızı veya diğer eşyalarınızı saklamak için yeterli alan bulacaksınız. like.At yatağın sonunda, yatak odanızda çok amaçlı bir koltuk ve giysi organizatörü olarak kullanılabilir. Kuşkusuz kolay bir Tezgah Yüklemek için bu Yıl özel bir eğitimle kısa sürede bunu yüklemek için zaman alır.

Mülkleri için