.

05.620.102 Zarif Çiçek Düğün Davetiyeleri Zarflar ile Dantel Kare ışık Krem Kartları DIY Kiti Lazer Kesim Seti-ÖNCEDEN basılmış ÖRNEK!

05.620.102 Zarif Çiçek Düğün Davetiyeleri Zarflar ile Dantel Kare ışık Krem Kartları DIY Kiti Lazer Kesim Seti-ÖNCEDEN basılmış ÖRNEK!

₺ 254.10

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Bu güzel davetiye DIY kitini kontrol edin : ) Hayalinizdeki davetiyeleri kendiniz oluşturabileceğiniz zarif dantel çiçek Kremalı davetiyeleri tanıtıyoruz.Önceden basılmış Örnek!Içerir : Kapak : Boyutlar : 6.5x6. 5 in (165x165mm) Kapak : Işık Krem Ekle : Boyutlar : 6. 3x6. 3 in (160x160mm) Ekle : Krem Zarf : Krem Tasarım Ince kapak birçok durumlar için uygun hale getirir : Düğün, Nişan, gelin Duş, Bebek Duş veya Doğum Günleri.Ambalaj Kartlar, kart paketi için kabarcık sargılı bir karton kutu içinde gelir.Kartları göndermek için zarflar dahildir.Yüksek kalitede, kalın kağıttan yapılmış ve güçlü bir yapıştırıcıya sahiptirler.Yazdırma Ekler, kendi kişisel mesajlarınız veya fotoğraflarınızla doldurmanız için boş bırakılır.Ekler yazdırılabilir ve Lazer yazıcı veya Mürekkep Püskürtmeli yazıcı gibi kağıt boyutunu ayarlayabilen herhangi bir yazıcıyla uyumludur.Talep üzerine, satın alma işleminizden sonra size örnek ifadeler içeren bir şablon dosyası göndeririz.Bu, kendiniz veya göndermek istediğiniz yazıcılar için doğru boyutu belirlemenize ve ifadeler hakkında fikir vermenize yardımcı olur.Binlerce çift, örnek ifademizi sorunsuz bir şekilde kullandı.Test için tek bir ek parçaya yazdırmanızı ve yalnızca testten memnun kaldıktan sonra tüm ek parçalara yazdırmanızı öneririz.

Mülkleri için