.

Açı Öğütücü Ekleri Ahşap Oyma Disk, 4 1/2 Taşlama Tekerlekler ile 7/8 Çardak, güdük Ahşap Kesme Aracı Metal Şekillendirme Disk (Siyah)

Açı Öğütücü Ekleri Ahşap Oyma Disk, 4 1/2 Taşlama Tekerlekler ile 7/8 Çardak, güdük Ahşap Kesme Aracı Metal Şekillendirme Disk (Siyah)

₺ 35.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

"Evrensel boyut" Ahşap öğütücü çapı 4-1 / 2 inç, çardak 7/8 inçtir.Bu boyut, piyasadaki tüm 115 mm ve 125 mm açılı taşlama makinelerine sığabilir. "Fonksiyon" Ahşap taşlama tekerleği metalik olmayan malzemeler, hızlı kesme ve taşlama hızı için mükemmeldir.Herhangi bir ahşap, mobilya, plastik için uygundur.Küçük ağaç kütüklerini öğütmek, oymak ve çıkarmak için idealdir. "Metal malzeme" Taşlama dics yüksek kaliteli titanyum çelikten imal edilmiştir, yüksek sertliğe ve uzun ömürlüdür. "Benzersiz Tasarım" Öğütücü bıçakları yüzlerce sivri dişten oluşur, kalıntıları veya sert malzemeleri hızlı bir şekilde kaldırabilir.Çalışmalarımızın verimliliğini arttırmak. "Dikkat" Bu ahşap şekillendirme öğütücü tekerleği metal olmayan malzemeler üzerinde kullanılmalıdır.Lütfen doğru şekilde kurun ve kullanın ve insanların veya hayvanların yaralanmasını önleyin. 115 MM ve 125mm açı öğütücüler için uygun. Hızlı taşlama ve kesme. Taşlama tekerleği yüzlerce sivri diş içerir. Parke, plastik, yumuşak malzemeler için uygun.

Mülkleri için

Renk:
Siyah
Malzeme:
Titanyum çelik
Çap:
4-1 / 2 inç (110mm)
İç çap:
7/8 inç (22mm)
Ağırlık:
0.4 lb (180g)
Farkına varmak:
Metal için kullanmayın. :
Doğru şekilde kurun ve kullanın. :
Ürün şunları içerir:
1 * Taşlama tekerlek :